مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش پیاز طلایی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز طلاییتفاوت پیاز زرد و پیاز طلایی خرید و فروش پیاز طلاییخرید عمده پیاز زردخرید عمده پیاز صادراتی
خرید و فروش پیاز طلایی

خرید و فروش پیاز طلایی برای بازار های داخلی و صادراتی چگونه است؟ خرید و فروش پیاز طلایی به صورت جدی از اواخر شهریور ماه شروع می شود. پیاز طلایی به دلیل کشت ان در سطح های وسیع هم برای مصرف در بازار داخلی استفاده می شود و هم برای صادرات. پیاز طلایی بیشترین حجم خرید را در میان پیاز ها دارد.

پیاز طلایی

پیاز طلایی یکی از انواع پیاز است که دارای شرایط نگهداری بهتری است نسبت به دیگر پیاز های موجود در کشور. این پیاز همان طور که از اسم ان پیداست دارای پوستی طلایی رنگ و پیازی سفت و استخوانی است. پیاز طلایی را می توانید از اوایل پاییز خریداری نمایید.

تفاوت پیاز زرد و پیاز طلایی

بسیاری پیاز زرد و طلایی را با هم اشتباه می گیرند. پیاز زرد و طلایی دارای چند تفاوت هستند که بیان می کنیم:

 1. تفاوت اول در رنگ ان هاست.
 2. تفاوت دوم در زمان نگهداری ان هاست.
 3. تفاوت سوم پوست در پوست ان هاست.

 

خرید و فروش پیاز طلایی

خرید و فروش پیاز طلایی در فصل پاییز و زمستان به اوج خود می رسد. این پیاز در این دو فصل به اکثر کشور های حوزه خلیج فارس و کشور های اروپایی صادر می شود. کشور های خریدار پیاز طلایی عبارتند از:

 • عراق
 • قطر
 • روسیه
 • بلغارستان
 • ترکمنستان
 • لهستان
 • ترکیه
 • و …

پیاز طلایی مناسب برای نگهداری و صادرات به کشور های مختلف اروپایی و اسیایی را می توانید از مجموعه ما تهیه و استفاده نمایید.

خرید عمده پیاز زرد

عمده فروشی پیاز زرد با بهترین قیمت با بهترین کیفیت برای بسته بندی مناسب و پیاز تازه با کیفیت برای حمل و نقل کم هزینه در کوتاهترین مسیرهای دسترسی برای مشتریان عمده این محصولات موجود است. صادرات پیاز و محصولات اینچنین بسته بندی با کیفیت مناسب و ضروری است تا با اطمینان خاطر به مقصد نهایی برسیم. بهترین انواع کیسه های بسته بندی برای صادرات پیاز با ارزانترین قیمت در این عمده فروشی موجود است.

خرید و فروش پیاز طلایی

خرید عمده پیاز صادراتی

همانطور که می دانید یکی از مهمترین موضوعات در صادرات محصولات بسته بندی آنها است. محصولات غذایی کالاهایی صادراتی هستند که به اشکال مختلفی به بازار عرضه می شوند:

مواد غذایی تازه.
غذاهای فراوری شده.

بسته بندی مواد غذایی تازه مانند پیاز تازه بسیار حساس است. این بسته ها باید به گونه ای باشند که مسیر صادرات کمترین آسیب را به محصول وارد کند. بسته های مختلفی برای انواع مختلف غذا وجود دارد.

بهترین بسته بندی برای پیاز ها ، مشهای پلاستیکی هستند که حداکثر ۲۵ کیلوگرم پیاز یا کارتن هایی با وزن ۱۵ کیلوگرم دارند. طبیعی است که قیمت کیسه های پیاز در انواع مختلف متفاوت است.

البته تعداد ۱ کیسه فله ای نیز وجود دارد که برخی از بهترین گزینه ها برای بسته های صادراتی فله ای هستند و از آنها بسیار استفاده می شود. این نوع کیف ها استانداردهای لازم برای صادرات پیاز تازه را رعایت می کنند. خرید عمده پیاز صادراتی از جمله مواردی است که کیفیت و بسته بندی ان نیز همانطور که گفته شد بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.

خرید و فروش پیاز طلایی

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “خرید و فروش پیاز طلایی صادراتی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید