مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پیاز زرد فلات برای صادرات | پیاز ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز فلاتچرا پیاز فلات برای صادرات مناسب است؟فروش پیاز زرد فلاتفروش پیاز زردقیمت پیاز زردصادرات پیاز زرد
فروش پیاز زرد فلات

فروش پیاز زرد فلات برای صادرات در این سایت به صورت مستقیم انجام میشود. پیاز زرد فلات یا پیاز طلایی بسیار کیفیت خوب و مناسبی دارد. پیازیست استخوانی و سفت و قابلیت نگهداری بالایی دارد و ان را تا ماه ها در انبار ها میشود نگهداری کرد. فروش پیاز زرد فلات در این مجموعه انجام می شود و می توانید پیاز طلایی خود راخریداری نمایید.

پیاز فلات

پیاز فلات یا بذر پیاز فلات برای پیاز نوع زرد یکی از بهترین ارقام است که مدل های مختلفی دارد. پیاز فلات دارای شکل ظاهری مناسب و طلایی رنگ و سایز مناسب صادراتی است. پیاز فلات در چند استان کشورمان کشت می شود که به ان ها اشاره می کنیم:

 • استان خراسان
 • استان زنجان
 • استان اذربایجان
 • استان اصفهان
 • استان کرمانشاه
 • استان لرستان
 • و …

چرا پیاز فلات برای صادرات مناسب است؟

پیاز فلات به دلایل مختلفی برای صادرات مناسب است و طرفداران زیادی دارد از طرف تاجران دیگر کشور ها دارد ، که به چند نمونه ان اشاره می کنی:

 1. رنگ مناسب این پیاز
 2. سایز مناسب ان
 3. نگهداری ان تا به مدت چند ماه

پس از برداشت معمولا پیاز را چند روز یا چند هفته که بستگی به رطوبت و درجه حرارت محل دارد در مزرعه روی زمین باقی می گذارند تا تمام رطوبت آن تبخیر شده و خشک شود و پوست  آن به آسانی از بقیه پیازجدا گردد. خشک کردن پیاز قبل از حمل به انبار برای نگاهداری زمستانه حتما لازم است زیرا درجه خشک بودن آن در نگهداری در انبار فوق العاده موثر است یعنی پیاز مرطوب خیلی زودتر از پیاز خشک پوسیده و یا مورد حمله انواع مختلف بیماری های انباری قرار می گیرد. پیاز قرمز نیز برای نگهداری مناسب است ولی پیاز سفید از این دو نوع خیلی حساس تر است و امکان نگهداری در هوای ازاد را ندارد.

فروش پیاز زرد فلات

فروش پیاز زرد فلات برای استان های مختلف کشورمان و کشور های همسایه و کشور های اروپایی صادر می شود. کشور هایی مانند:

 • روسیه
 • افغانستان
 • ترکیه
 • عراق

و دیگر کشور ها سالانه این پیاز را از کشور ما تهیه می کنند و مورد استفاده قرار می دهند.

فروش پیاز زرد

فروش پیاز زرد برای مصارف بازار داخلی کشور که شامل میدان های تره بار، کارخانه ها، صادرات، هایپر ها و همچنین رستوران ها می شود. این نکته را مد نظر داشته باشید که فرش پیاز زرد با توجه به هر کدام از این مصارف متفاوت است و باید موقع خرید اعلام کنید که برای چه مصارفی نیاز دارید، به طور مثال پیاز مناسب صادرات با پیاز مناسب کارخانه با هم تفاوت دارند از نظر نوع بسته بندی، سایز و کیفیت که باید مشخص شود.

فروش پیاز زرد

قیمت پیاز زرد

با توجه به نیروی کار ارزان و همچنین منابعی که در ایران وجود دارد قیمت پیاز در ۱۰ ماه از سال مناسب است که همین امر باعث می شود که همه بتوانند از این محصول استفاده نمایند. قیمت پیاز زرد و دیگر نمونه ها به صورت روزانه بالا و پایین می شود که بسیار نوسان زیادی ندارد در بسیاری از ماه های سال و به راحتی می توانید خرید خود را انجام دهید.

فروش پیاز زرد فلات

صادرات پیاز زرد

صادرات پیاز زرد به کشور عراق و همچنین کشور های ترکمنستان, ارمنستان و بعضا ترکیه و روسیه انجام می گیرد که متاسفانه با سهل انگاری و اشتباه بعضی از صادر کنندگان و ارسال پیاز بی کیفیت باعث بازار سوزی این محصول کرده اند و توجه داشته باشید که کیفیت را هیچ موقع به خاطر قیمت پایین تر دست نزنید.

فروش پیاز زرد

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “فروش پیاز زرد فلات برای صادرات | پیاز ایران”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید