<پیاز ایران
خانه / پیاز فیلور / خرید و فروش پیاز فیلور

خرید و فروش پیاز فیلور

خرید و فروش پیاز فیلور را چگونه و از کجا انجام دهیم؟ چه پیازی را میتوان در فیلور خریداری کرد؟ اگر بخواهیم پیاز عمده فیلور را نام ببریم باید به پیاز زرد یا پیاز طلایی ان اشاره کنیم. پیاز طلایی فیلور را می توانید از اول پاییز تا اوایل فروردین خریداری نمایید.

پیاز فیلور

پیاز فیلور

محصولات کشاورزی تفاوت های بسیاری دارند به طور مثال اگر بخواهیم پیاز را مثال بزنیم, پیاز موجود در دو زمین همجوار می تواند از لحاظ اندازه و کیفیت بسیار با هم متفاوت باشند. پیاز فیلور نیز ازاین قائده مستثنا نیست و باید پیاز را از مجموعه مشخص خریداری نمایید.

پیاز فیلور

خرید پیاز فیلور

برای خرید پیاز فیلور از اوایل مهر ماه می توانید این کار را انجام دهید البته لازم به ذکر است که می توانید در ماه های قبل نیز پیاز را پیش خرید کنید. پیاز را میتوانید برای مصارف مختلف خریداری نمود از جمله:

  • برای میدان های تره بار
  • کارگاه های تولید پیاز خشک و سرخ کرده
  • صادرات به کشور های مختلف ( البته مستلزم سورت است که در این مجموعه قابل انجام است ).
  • رستوران ها
  • فروشگاه ها

پیاز فیلور

فروش پیاز فیلور

در صورتی که خریدار پیاز فیلور هستید میتوانید با ما در ارتباط باشید و انواع پیاز را با قیمت های مناسب خریداری کنید و به فروش برسانید. پیاز از جمله محصولاتی است که مصرف روزانه دارد و در بین کشور های مختلف پر مصرف و محبوبیت دارد. مجموعه ما این امادگی را دارد که پیاز مورد نیاز برای مصارف داخلی و صادراتی را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهد.

پیاز فیلور

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: sowdasepiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

دیدگاهتان را بنویسید