مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پیاز سفید جیرفت کرمان در مجموعه سودا سه پیاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات پیاز در مجموعه سودا سه پیازصادرات پیاز سفید جیرفتقیمت پیاز جیرفتصادرات پیاز سفید جیرفتصادرات پیاز سفید به عراقصادرات پیاز سفید به اماراتپیاز سفید جیرفتصادرات پیاز سفید در سال ۹۸ و سال ۹۹فروش بهترین نمونه پیازصادرات پیاز زرد

صادرات پیاز سفید جیرفت کرمان در مجموعه سودا سه پیاز به کشور های حاشیه خلیج فارس و کشور عراق و دیگر کشور ها در حال انجام می باشد. این مجموعه علاوه بر اینکه خود از صادرکنندگان است از فروشندگان این محصول نیز به شمار میرود و محصول را با کیفیت های مناسب و بسته بندی های مناسب در اختیار شما خریداران قرار می دهد.

صادرات پیاز سفید جیرفت

صادرات پیاز در مجموعه سودا سه پیاز

صادرات پیاز در مجموعه سودا سه پیاز در سه رنگ سفید, زرد و قرمز در طول سال انجام میپذیرد و می توانید اقدام به خرید نمایید. از جمله کشور های خریدار پیاز کشور های حاشیهخلیج فارس و کشور های همسایه و اروپایی ایران هستند که قیمت پیاز ایران برای ان ها بسیار مناسب است. اگر بخواهیم به اسم ان ها را نام ببریم باید بگوییم که:

 • عراق
 • کویت
 • قطر
 • عمان
 • امارات
 • ترکیه
 • روسیه
 • اذربایجان
 • افغانستان
 • ترکمنستان
 • و …

صادرات پیاز سفید جیرفت

صادرات پیاز سفید جیرفت

صادرات پیاز سفید جیرفت از جمله محصولات موجود است که قابلیت صادراتی مناسبی است و بیشتر فروش ان مربوط به کشور عراق میباشد. پیاز سفید جیرفت در دو مدل صدفی و سنگی برای عرضه در بازار داخلی و صادرات موجود است که بسیار می تواند مورد رضایت برای مشتریان باشد به شرطی که سفارش خودتان را موقع خرید دقیق اعلام کنید و مشخص نمایید برای بازار داخل می خواهید و یا برای صادرات چون متفاوت است کیفیت و سورت این دو سفارش.

صادرات پیاز سفید جیرفت

قیمت پیاز جیرفت

پیاز جیرفت از مناسب ترین پیاز های موجود است و در شرایطی که قیمت پیاز کمی رو به افزایش است به بازار تزریق می شود که همین موضوع باعث پایین امدن قیمت ها می گردد. پیاز جیرفت برای بازار های داخلی و صادراتی دارای قیمتی متعادل است که همین مسئله دلیل صادرات ان شده است.

صادرات پیاز سفید جیرفت

صادرات پیاز سفید به عراق

کشور عراق از طرفداران پیاز سفید ایرانی است و عمده خرید های خود را از پیاز سفید انجام می دهد. صادرات پیاز سفید به عراق در سال ۹۸ بسیار متعادل و مناسب بود که این روند در سال ۹۹ نیز مشاهده می شود. پیاز سفید مورد پسند عراق پیاز صدفی است که به صورت عمده قابل عرضه و فروش است در سودا سه پیاز ایران.

صادرات پیاز سفید جیرفت

صادرات پیاز سفید به امارات

یکی از کشور های فعال در اقتصاد و پیشرفت کشور امارات است. کشور امارات خود را به یک رابط بزرگ بین کشور ها تبدیل کرده و بسیاری از کشور ها به دلیل تحریم بودن ایران خرید های خود را از امارات انجام می دهند. کشور امارات نیز از ایران و کشور هایی مانند مصر و هند ان را خریداری کرده و ارسال می کند. برای صادرات موفق باید مثل امارات بود که بدون تولید محصول و فقط به خاطر جلب اعتماد و سابقه ای که تاجران این کشور از خود نشان داده اند باعث شده تا بتوانند پیاز را به کشور های مختلف صادر نمایند.

صادرات پیاز سفید جیرفت

پیاز سفید جیرفت

از نمونه پیاز های کشت شده در جیرفت پیاز سفید است که از بهمن ماه شروع به برداشت می شود و تا خرداد ماه ادامه دارد. علاوه بر پیاز سفید در شهر جیرفت پیاز زرد نیز کشت می شود که پیاز زرد ان بیشتر برای بازار های داخلی مورد استفاده است. پیاز سفید جیرفت باید به موقع برداشت شود و ان را زود برداشت نکرد تا کیفیت ان برای صادرات حفظ شود بسیاری از کشاورزان به دلیل بازار فروش اقدام به برداشت زود تر از موعد می کنند که کاری اخلاقی نیست و مجموعه ما این عمل را تایید نمی کند.

صادرات پیاز سفید جیرفت

صادرات پیاز سفید در سال ۹۸ و سال ۹۹

صادرات پیاز سفید در سال ۹۸ در ابتدای سال بسیار مناسب بود و به علت کمبود پیاز کمی قیمت ان برای مصرف کننده ها بالا بود و به مرور با برداشت شهر های مختلف این قیمت افت نمود و به پایین ترین قیمت خود رسید. در سال ۹۹ صادرات پیاز در همان ابتدای سال با قیمت متعادل انجام می گیرد و قیمت ها بسیار متعادل می باشند و افزایش قیمت انچنانی نداریم.

صادرات پیاز سفید جیرفت

فروش بهترین نمونه پیاز

از جمله فعالیت و و اهداف مجموعه ما فروش بهترین نمونه پیاز ها است که بتوان هم برای صادرات از ان استفاده نمود و هم بتوان نظر کشور های دیگر را به سمت محصولات ایرانی جلب کنیم. امیدواریم که بتوانیم با خدمت به خریداران این محصول این امر را نهادینه کنیم و صادرات را بیشتر از پیش در کشور گسترش دهیم.

صادرات پیاز سفید جیرفت

صادرات پیاز زرد

پیاز زرد نیز از پیاز های کشت شده در کشور است که بسیار نیز مورد کشت قرار می گیرد این نمونه پیاز نوع طلایی ان مناسب صادرات به کشور ها است و نمونه های بهاره و زرد ان بیشتر به عراق صادر می شود و کشور عراق را نیز نمی توان صادرات نامید و ان را به نوعی باید یکی از شهر های کشور خودمان دانست چراکه بسیاری از محصولات ایران به این کشور ارسال می گردد.

صادرات پیاز سفید جیرفت

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “صادرات پیاز سفید جیرفت کرمان در مجموعه سودا سه پیاز”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید