مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پیاز به هند | فروش پیاز با بهترین قیمت برای هندوستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات پیاز به هندصادرات پیاز به پاکستانصادرات پیاز به عراققیمت پیاز قرمز صادراتیصادرات پیاز به هندوستاناز دلایل کمبود پیاز در هندبهترین پیاز برای کشور هندچرا امسال پیاز قرمز قیمت مناسبی پیدا کردفروش پیاز قرمز برای هند
صادرات پیاز به هند

صادرات پیاز به هند با بهترین قیمت و بسته بندی در انواع مختلف در مجموعه سودا سه پیاز در حال انجام است و تاجرانی که قصد صادرات به این کشور را دارند می توانند با مجموعه ما ارتباط بگیرند و بهترین نمونه پیاز را تهیه کنند.

صادرات پیاز به هند

صادرات پیاز به هند

ایا به هند می شود پیاز صادر کرد؟ ایا کشور هند از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان این محصول نیست؟
کشور هند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پیاز در جهان هستند که علاوه بر تامین محصولات کشور خود به دیگر کشور ها نیز صادرات دارند. در سال ۹۸ این امکان به وجود امده تا بتوان به این کشور پیاز صادر نمود که در ادامه به دلیل ان اشاره خواهیم کرد.

صادرات پیاز به هند

صادرات پیاز به پاکستان

کشور پاکستان نیز از کشور های اسیایی است که در تولید محصولات کشاورزی و باغی حرف های زیادی برای گفتن دارد. این کشور نیز به دلیل همسایگی با ایران و همچنین روابطی که با ایران دارد در این مواقع کشور واسط مناسبی است و پیاز را از ایران خریداری می کند و به دیگر کشور ها صادر می نماید. صادرات پیاز ایران به پاکستان از مواردی است که هر چند سال یکبار به اوج خود می رسد و کشور مناسبی برای صادرات پیاز است چراکه سلیقه خریداری ان ها و مصرف پیاز ان ها مانند ایران است و سختگیری زیادی در نوع بسته بندی و سورت پیاز ندارند.

صادرات پیاز به هند

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز به عراق در طول سال امکان پذیر است و این کشور تنها کشوری است که در طول سال از ایران پیاز خریداری می کند. توجه داشته باشید که کشور عراق به دلیل شرایط مدیریتی که در این کشور بر پا است این امکان را ندارد که تولید محصول کشاورزی را انجام دهند. در سال های پیش رو این کشور نیز برنامه هایی برای تولید انواع محصولات کشاورزی در کشور خود راه اندازی می کند که برای کشور ما جو مناسبی نیست.

صادرات پیاز به هند

قیمت پیاز قرمز صادراتی

پیاز قرمز صادراتی از جمله مواردی بود که در سال ۹۸ با مناسب ترین قیمت ها در بازار های جهانی عرضه شد و ان نیز به خاطر کمبود پیاز در کشور هند بود که امکان صادرات توسط این کشور به صفر رسید و فرصت مناسبی را برای کشور ما و کشاورزان ما ایجاد نمود. قیمت پیاز قرمز صادراتی از شروع برداشت از قیمت ۱۰۰۰ تومان شروع شد و تا ۵ هرار تومان در حال حاضر به فروش میرود که احتمال افزایش ان نیز با زیاد شدن تقاضا ها از کشور های همسایه زیاد تر نیز خواهد شد.

صادرات پیاز به هند

صادرات پیاز به هندوستان

صادرات پیاز به هندوستان تا قبل از سال ۹۸ یک مسئله خنده دار بود که در این سال این مسئله رخ داد و می توان گفت که یک اتفاق بوده و می توان ان را یک ضعف مدیریتی در ان کشور اعلام نمود که درسال های دیگر مطمئنن تکرار نمی شود. در این سال با توجه به کمبود پیاز در این کشور باید فرصت را غنیمت شمرد و به این کشور پیاز صادر نمود.

صادرات پیاز به هند

از دلایل کمبود پیاز در هند

کشور هند از قطب های تولید پیاز در جهان است که در سال ۹۸ با کمبود پیاز مواجه شد و صادرات پیاز را در کشور خود ممنوع کرد و از طرفی مجبور به واردات پیاز شد. از دلایل کمبود پیاز در هند می توان به باران های شدید در این منطقه و از بین رفتن حجم زیادی از محصولات ان ها و همجنین عرضه نکردن پیاز های باقیمانده در این کشور بوده است. کشور هند به دلیل اینکه یک کشور چهار فصل است می تواند در فصل های مختلف سال تولید پیاز انجام دهد و این مشکل را برطرف نماید.

صادرات پیاز به هند

بهترین پیاز برای کشور هند

بهترین پیاز برای کشور هند چه نمونه پیازی است؟ ایا کشور هند نیز مانند کشور ایران از هر سه نمونه پیاز مصرف می کنند؟
کشور هند به دلیل سلیقه و ذائقه مردم خود و همچنین اب و هوایی که در انجا حاکم است بیشتر کشت ان ها پیاز قرمز است و بعد از ان پیاز سفید است که همین امر باعث شده در حال حاضر نیز که با کمبود مواجه شده است این دو نمونه را خریداری کند.

صادرات پیاز به هند

چرا امسال پیاز قرمز قیمت مناسبی پیدا کرد

در کشور ما ایران به دلیل وجود زمین های کشاورزی فراوان و همچنین اب مناسب برای کشاورزی این امکان برای کشاورزان فراهم است که بتوانند محصولات کشاورزی مختلف را کشت کنند, همین مسئله باعث شده که هر کشوری که در هر سال محصولی را کمبود پیدا کند یکی از گزینه های خرید ان می تواند کشور ایران باشد. در سال ۹۸ به دلیل کمبود پیاز در هند و بسته شدن صادرات پیاز هند قیمت پیاز قرمز اوج گرفت و کشور های حاشیه خلیج فارس که عمده خرید خود را از کشور هند می کردند مجبور به خرید پیاز از ایران شدند و این مسئله باعث شد پیاز قرمز قیمت ان برای فروش مناسب شود.

صادرات پیاز به هند

فروش پیاز قرمز برای هند

با توجه به سفارش های کشور هند برای خرید و تهیه پیاز از ایران این مسئله را به وجود می اورد که تاجران, پیاز مورد نیاز برای صادرات به هند را از کجا باید خریداری کنند؟ مجموعه سودا سه پیااز با فعالیت جندین ساله در حوزه پیاز این امکان را به وجود اورده تا تاجران هر نمونه پیاز با هر کیفیتی را که بخواهید بتوانند به راحتی تهیه نمایند. فروش پیاز قرمز و صادرات پیاز به هند در این مجموعه در حال انجام است و دوستان می توانند در هر روز از سال با ما ارتباط بگیرند.

صادرات پیاز به هند

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “صادرات پیاز به هند | فروش پیاز با بهترین قیمت برای هندوستان”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید