<پیاز ایران
خانه / پیاز / صادرات پیاز در سال ۹۸

صادرات پیاز در سال ۹۸

صادرات پیاز در سال ۹۸ چگونه است؟ پیاز مناسب برای صادرات را از کجا تهیه کنیم؟ گروه کشاورزی سودا سه پیاز با فعالیت گسترده در حوزه پیاز در سال های اخیر این شرایط را ایجاد کرده که پیاز را به صورت مستقیم و با قیمتی مناسب در اختیار شما صادر کنندگان قرار دهد.

صادرات پیاز در سال 98

نگاهی به صادرات پیاز در سال ۹۷

سال ۹۷ یکی از بهترین سال ها طی یک دهه اخیر برای صادرات محصولات کشاورزی کل کشور , بخصوص پیاز بود. سال ۹۷ به دلیل درخواست های متعدد کشور ترکیه برای پیاز قیمت پیاز سیر صعودی داشت و تا اواخر اسفند ماه قیمت ان به ۹۰۰۰ تومان نیز رسید. کشور ترکیه به دلیل افت گرفتن محصولاتشان مجبور به خرید پیاز از ایران شدن که همین امر باعث تشدید قیمت ها شد.

صادرات پیاز 98

صادرات پیاز در سال ۹۸

صادرات پیاز در سال ۹۸ نیز می تواند شرایط مناسبی داشته باشد به شرط انکه قیمت پیاز در سطح کشور ثبات خوبی داشته باشد و از تشدید قیمت ها جلوگیری شود. امروزه کشور های زیادی رو به کشاورزی در سطح وسیع اورده اند که در این بازار رقابتی قیمت و بسته بندی حرف اول را در صادرات و واردات این محصول میزنند.

صادرات پیاز 98

انواع پیاز صادراتی کشور

کشور ما ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسبی که دارد برای فصل های مختلف این امکان را دارد که صادرات پیاز را به کشور های مختلف اسیایی و اروپایی انجام دهد. اگر بخواهیم انواع پیاز صادراتی موجود در کشور را نام ببریم می توان به انواع زیر اشاره کرد:

  1. پیاز زرد
  2. پیاز طلایی
  3. پیاز قرمز
  4. پیاز سفید

این چهار نمونه پیاز در فصل های مختلف کشت و برداشت می شوند و متناسب با ان سفارش ها نیز از سوی کشور های مختلف انجام می پذیرد.

صادرات پیاز 98

صادرات پیاز

قصد صادرات پیاز دارید؟ نیاز به پیاز صادراتی مناسب از مکان مناسبی هستید؟ مجموعه ما با فعالیت در این زمینه و دانستن دغدغه های صادرکنندگان این امادگی را دارد که انواع پیاز صادراتی را به صورت سفارشی برای کشور های مختلف تهیه و اماده نماید.

صادرات پیاز 98

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش پیاز عمده

خرید و فروش پیاز عمده | خرید پیاز از کشاورز

پیاز یکی از رایج ترین میوه ها است ، اما همیشه به خوردن پیاز خام …

دیدگاهتان را بنویسید