مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش پیاز صادراتی / پیاز سورت شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز صادراتیپیاز سورت شدهسورتینگ کردن پیازخرید و فروش پیاز صادراتیخرید و فروش پیاز عمدهفروش عمده پیاز قرمزفروش عمده پیاز زرد
خرید و فروش پیاز صادراتی

خرید و فروش پیاز صادراتی  را در گروه کشاورزی سودا سه پیاز به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها انجام دهید. پیاز مناسب را موقع برداشت به صورت سورت شده در می اوریم و در بسته بندی های مناسب صادراتی بسته بندی می کنیم و در ماشین های حمل مناسب بارگیری می کنیم. برای تهیه پیاز صادراتی سورت شده می توانید با ما همراه باشید.

پیاز صادراتی

در کشور ما به دلیل اینکه پیاز برای مصارف مختلف به صورت درهم خریداری می شود، پیاز صادراتی معنا و مفهوم پیدا می کند و برای تهیه ان باید به مجموعه های با تجربه در این حوزه مراجعه کنید. به دلیل اینکه پیاز یک محصول خوراکی و اسیب پذیر است، ان را موقع سفارش دادن سورت و مهیا می کنند که کیفیت و تازگی پیاز از بین نرود.

پیاز سورت شده

پیاز سورت شده چیست؟

با توجه به این که محصولات کشاورزی دارای اندازه ها و کیفیت های مختلف هستند و قالب های متفاوت دارند، برای یک دست کردن ان برای فروش در هایپر ها و فروشگاه های بزرگ و برای صادرات به کشور های مختلف اروپایی و اسیایی پیاز باید از نظر سایز تفکیک شود و پیاز های ریز و زخمی را جدا کزد به این عمل سورت کردن پیاز می گویند.

 

سورتینگ کردن پیاز

چرا باید پیاز را سورت کنیم؟

کشور هایی که پیاز کشت شده ان ها کفاف کل سالشان را نمی دهد مجبور به خرید پیاز از قطب های پیاز در جهان می کنند. این کشور ها با توجه به سطح فرهنگ و قانون هایی که دارند باید پیاز را به صورت یک دست و یک قالب تهیه کنند تا بتوانند نیاز های مردم کشور خود را در این باب برطرف کنند. کشور های صنعتی دنیا کار سورت کردن را در موقع برداشت انجام می دهند و روانه بازار می کنند.

خرید و فروش پیاز صادراتی

خرید و فروش پیاز صادراتی به صورت سورت شده در تناژ های بالا قابل اجرا و انجام است. پیاز صادراتی را می توانید در چهار رنگ مختلف در این مجموعه خریداری نمایید.

  1. پیاز زرد
  2. پیاز طلایی
  3. پیاز سفید
  4. پیاز قرمز
  5. پیاز صورتی

این چهار رنگ را در فصل های مختلف برای صادرات از ما بخواهید.

خرید و فروش پیاز عمده

استفاده از پیاز در پخت و پز در بسیاری از کشور های جهان رایج است و کاربردهای بسیاری دارد. شهرهای مرکزی ایران و شرقی از مراکز برتر کشت پیاز در کشور هستند و کشت زیاد این گیاه در ایران باعث شده است که کشور ما مقادیر زیادی پیاز را به کشورهای دیگر از جمله روسیه ، عراق ، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان صادر کند. فروش پیاز بعد از کاشت و برداشت این گیاه به راحتی امکان پذیر است. زیرا پیاز یک گیاه علفی است که در آسیای میانه و سپس اروپای شرقی و آسیای شرقی کشت می شود. خرید و فروش عمده پیاز در انواع مختلف در این مجموعه در طول سال انجام می گیرد.

خرید و فروش پیاز صادراتی

فروش عمده پیاز قرمز

امروز علاوه بر ایران ، کشورهایی مانند چین ، هند ، پاکستان ، مصر ، تایلند ، ترکیه و ایالات متحده نیز در بازار صادرات این محصول سهم داشته اند. پیاز به دلیل خواصی که دارد علاوه بر مصارف خوراکی آن ، به عنوان دارویی نیز استفاده می شود. شرایط آب و هوایی و انواع مختلف خاک کشت می شود و آفات کمی نیز وجود دارد. فروش عمده پیاز قرمز برای صادرات به کشور های حاشیه خلیج از جمله خدماتی است که ما به مشتریان و تاجران محترم می دهیم و می توانند بهترین ها را با ما رقم بزنند. خرید و فروش پیاز هم اکنون در بازار رایج است و این پیازها به طور پیوسته برداشت می شود و به کشور های مختلف ارسال می گردد.

خرید و فروش پیاز صادراتی

فروش عمده پیاز زرد

ایران در گذشته یکی از صادرکنندگان پیاز به کشورهای اروپایی بوده است ، اما به دلیل بی توجهی به این محصول امروزه ، سایر کشورها از جمله هند ، پاکستان، مصر ، تایلند ، آرژانتین و آمریکا با بازده بالا و تولید به موقع و بازاریابی به موقع از جمله آنهاست. صادرکنندگان اصلی این گیاه هستند. در نقاط مختلف ایران کشاورزان اقدام به کاشت پیاز می کنند و از ان ها برای فروش در بازار های داخلی و صادراتی می توان بهره برد. فروش عمده پیاز زرد از جمله موارد پر مصرف در کشور ما ایران است که بیش دیگر موارد استفاده می شود.

خرید و فروش پیاز صادراتی

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “خرید و فروش پیاز صادراتی / پیاز سورت شده”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید