مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش پیاز بجنورد به صورت تضمینی | صادرات پیاز بجنورد

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز بجنوردخرید و فروش پیاز بجنوردکیفیت پیاز بجنوردقیمت پیاز بجنوردصادرات پیاز بجنوردفروش پیاز زردخرید و فروش پیاز تضمینیصادرات پیاز به عراق
فروش پیاز بجنورد

خرید و فروش پیاز بجنورد به صورت تضمینی و بهترین کیفیت در مجموعه سودا سه پیاز انجام میپذیرد. کشاورزانی که کشت پیاز به صورت عمده انجام میدهند می توانند با ارتباط با ما این امکان را برای خودشان فراهم کنند که پیاز تولید شده را با قیمت مناسب به فروش برسانند و یا خریداری نمایند.

فروش پیاز بجنورد

پیاز بجنورد

پیاز بجنورد یکی از بهترین نمونه های پیاز زرد کشت شده در ایران است که دارای کیفیت بسیار مناسب و قابلیت نگهداری بالا است که همین امر باعث شده با توجه به اینکه بجنورد از کشور های هدف و حتی شهر های مرکزی ایران بسیار دور است و فاصله زیادی دارد ولی با این حال پیاز این منطقه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هر ساله برای عرضه در بازار داخل و صادرات انجام می گیرد.

فروش پیاز بجنورد

خرید و فروش پیاز بجنورد

خرید و فروش پیاز بجنورد از جمله فعالیت های این مجموعه است و هر ساله این پیاز توسط مجموعه سودا سه پیاز برای ارسالبه شهر هایی مانند تهران, کرج, خوزستان, کرمانشاه و خوزستان ارسال می گردد و همچنین به دلیل ۷ لایه بودن این پیاز برای صادرات به کشور هایی مانند عراق نیز بسیار مورد استقبال است و به راحتی ان را خریداری می کنند.

فروش پیاز بجنورد

کیفیت پیاز بجنورد

کیفیت پیاز بجنورد چگونه است؟
عمده پیاز کشت شده در بجنورد نمونه طلایی است که کیفیت ان بسیار قابل ستایش است و دارای سایز متوسط و تعداد پوست زیاد برای ماندگاری و همچنین طعم مناسب است. کیفیت پیاز بجنورد برای شهر ها و کشور های مختلف شناخته شده است و با پیاز بجنورد بسیار اشنا هستند. پیازهای با این کیفیت برای خود برند هستند و به راحتی می توان روی ان ها سرمایه گذاری نمود مانند پیاز قرمز بناب که در نمونه پیاز قرمز از بهترین نمونه ها هستند.

فروش پیاز بجنورد

قیمت پیاز بجنورد

قیمت پیاز بجنورد نسبت به دیگر نمونه پیاز ها مانند پیاز اصفهان و کرمانشاه کمی بهتر است که ان هم به دلیل کیفیت این پیاز است و در قیمت گذاری پیاز موارد زیادی تاثیرگذار هستند که می توان به چند مورد از ان اشاره نمود:

  • بذر پیاز
  • کیفیت پیاز
  • سایز پیاز
  • رنگ پیاز
  • شهر کشت شده
  • و …

فروش پیاز بجنورد

صادرات پیاز بجنورد

صادرات پیاز بجنورد می تواند در کشور های مختلف اروپایی انجام گیرد به شرطی که بتوان کیفیت ان را به کشور های مختلف بشناسانیم. صادرات پیاز بجنورد در حال حاضر برای کشور های عراق, افغانستان, ترکمنستان و ترکیه انجام می گیرد. اگر روابط ایران با دیگر کشور های اروپایی به نحوی شود که بتوان صادرات به صورت مستقیم انجام داد این نمونه پیاز گزینه اول صادرات است کما اینکه در سال ۹۷ نیز این اتفاق افتاد و حجم زیادی از این پیاز به ترکیه صادر شد.

فروش پیاز بجنورد

فروش پیاز زرد

فروش پیاز زرد در مجموعه سودا سه پیاز از نمونه های پیاز مختلف مانند بجنورد و اصفهان برای سفارش های مختلف داخلی و صادراتی در طول سال پا برجا است که این امکان را ایجاد نموده ایم که بتوانیم پیاز را به شهر های مختلف طبق نیازشان ارسال نماییم و رضایت ان ها را نیز جلب نماییم. پیاز زرد را در بهار در بذر های سه ماهه و پاییز و زمستان در بذر های ۶ ماه می تواتید تهیه و استفاده نمایید.

فروش پیاز بجنورد

خرید و فروش پیاز تضمینی

خرید و فروش پیاز تضمینی برای خریداران این محصول به صورت عمده و قبل از برداشت و همچنین برای کشاورزان عمده کار در مجموعه سودا سه پیاز به قوت خود باقی است و بهترین نمونه پیاز ها را برای صادرات و عرضه در بازار در اختیار شما قرار می دهد. مجموعه سودا سه با کشت پیاز به صورت سالانه و همچنین همکاری با کشاورزان این امکان رابرای خریداران این محصول به وجود اورده است.

فروش پیاز بجنورد

صادرات پیاز به عراق

از جمله کشور های هدف برای فرش پیاز بجنورد کشور عراق است که در طول سال حجم عمده ای پیاز زرد را خریداری می کنند. پیاز زرد بجنورد در شهر های بزرگ و محله های بالا نشنین این کشور عرضه می شود و پیاز های دیگر نیز برای عرضه در دیگر شهر های عراق خریداری می شود. میتوان گفت که بازار عراق از همه ی نمونه های کشت شده در کشور خریداری می کند و بازار بسیار مناسبی برای فروش محصولات کشاورزی ایران است.

فروش پیاز بجنورد

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “خرید و فروش پیاز بجنورد به صورت تضمینی | صادرات پیاز بجنورد”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید