مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین خریدار پیاز تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز تازهخریدار پیاز تازهبهترین خریدار پیاز تازهخرید و فروش پیاز به روش سنتی چگونه بود؟
بهترین خریدار پیاز

بهترین خریدار پیاز تازه در کشور چه مجموعه ای است؟ پیاز یکی از محصولات کشاورزیست که به صورت تازه برداشت می شود. پیاز ها دارای انواع مختلفی هستند و مدت نگهداری ان ها متفاوت است. پیاز بعد از برداشت معمولا در فصل های بهار و تابستان به بازار ها عرضه می شود. پیاز موجود خود را می توانید با مجموعه ما در میان بگذارید.

پیاز تازه

پیازی که از زمین برداشت می شود و موقع برداشت ان است را پیاز تازه می گویند. پیاز تازه در شهر های مختلف کشورمان کشت می شود. پیاز تازه را در فصل های بهار و تابستان بعد از برداشت به فروش میرسانند زیرا دوام پیاز در این ماه ها کمتر است. کشاورزان برای راهنمایی در خصوص پیاز تازه خود می توانند با ما ارتباط بگیرند.

پیاز تازه در سه رنگ متفاوت به بازار ها عرضه می شود:

  1. پیاز زرد
  2. پیاز سفید
  3. پیاز قرمز

خریدار پیاز تازه

امروزه به دلیل مصرف بالای پیاز در کشور خریداران پیاز زیاد شده اند. عمده خریداران پیاز را می توان غرفه دار های میدان های تره بار دانست. این غرفه ها پیاز را روزانه بارگیری می کنند و بعد از فروش محصول سهم کشاورز را پرداخت می نمایند. خریداران دیگر مجموعه های صادراتی پیاز هستند که پیاز را به صورت عمده خریداری می کنند.

بهترین خریدار پیاز تازه

اگر بخواهیم از دید کشاورزان به این مسئله بپردازیم. بهترین خریدار پیاز کسی است که ان را به صورت نقدی خرید نماید. به این خاطر که بیشتر کشاورزان محصول خود را به صورت غیر نقدی وارد بازار می کنند. بهترین خریدار پیاز تازه خریداری است که به فروش کشاورزان کمک می کند و باعث می شود که محصول ان ها در بهترین شرایط عرضه شود.

خرید و فروش پیاز به روش سنتی چگونه بود؟

خرید و فروش پیاز الان نیز در کشور ما متاسفانه به صورت سنتی انجام می شود. این کار می تواند دلایل مختلفی داشته باشد به چند مورد اشاره می کنیم:

  • به روز نبودن کشاورزان به تکنولوژی روز
  • نداشتن بازار فروش مناسب
  • ترس از فروش نرفتن محصول
  • متاسفانه مورد اعتماد نبودن مردم کشورما
  • نپذیرفتن تغییر با پیشرفت جامعه
  • و دلایل دیگر

مجموعه ما در پی این است که ساختار فروش پیاز را از حالت سنتی خارج نماید و برای کشاورزان و خریداران خرید و فروش ان را بسیار راحت تر نماید.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “بهترین خریدار پیاز تازه”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید