مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش قابل توجه پیاز ممتاز همدان در هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

عرضه گسترده پیاز همدان در آسیاپخش ویژه پیاز همدان در هند
9

پخش ویژه و قابل توجه انواع پیاز ممتاز شهر همدان در کشور های بزرگ آسیایی هر ساله در حال انجام است. کشور هند از خریداران خوب انواع پیاز این شهر به شمار می آیند.

عرضه گسترده پیاز همدان در آسیا

شهر همدان در طول سالیان متمادی در زمینه تولید انواع محصولات کشاورزی موفقیت های زیادی بدست آمده است. این موفقیت ها بر اساس آمار های رسمی سازمان جهاد کشاورزی هر ساله معرفی می شود. از جمله محصولات تولید شده در این شهر می توان به انواع سیب زمینی و انواع گردو اشاره نمود. همچنین محصول پیاز مرغوب نیز در این شهر هر ساله در سطح بسیار عمده ای تولید می شود. کیفیت پیاز مرغوب تولید شده در شهر همدان در رتبه های بسیار بالایی قرار دارد. این کیفیت مربوط به طعم و مزه و ماندگاری این محصول می باشد. همچنین سلامت پیاز اصل برداشت شده به لحاظ عاری بودن از انواع بیماری ها و آفات نیز بسیار قابل توجه است. تمامی این موارد باعث شده است که پیاز درجه یک همدان راه خوبی برای صادارت به سایر کشور ها داشته باشد. هر ساله سهم قابل توجه ای از پیاز با کیفیت تولید شده در همدان به بسیاری از کشور های آسیایی صادر می شود. صادارت به کشور های بزرگ آسیایی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است. این صادارت عظیم سبب رشد و رونق اقتصادی بسیار زیادی برای کشاورزان همدانی شده است. به دلیل تولید مازاد نیاز کشور وجود چنین کشور های خرید کننده ای کمک زیادی به اقتصاد کشاورزان و در نهایت کشور ایران می نماید. هر ساله بسیاری از از محصول همدانی در ابتدای فصل برداشت به این کشور ها صادر می شود که این مورد سبب می شود که بخش قابل توجه ای از هزینه های تولید در همان ابتدای برداشت بدست کشاورزان همدانی برسد.

پخش ویژه پیاز همدان در هند

تولید بسیار بالای پیاز درجه یک و مرغوب در شهر همدان و مازاد بر نیاز مصرفی کشور سبب وارد شدن کشاورزان این شهر به صادارت شده است. از جمله کشور های بزرگ آسیایی که هر ساله سهم قابل توجه ای از انواع پیاز صادارتی ایران را خریداری می نماید کشور هند می باشد. از جمله شهر های اصلی که تاجران هندی با کشاورزان آن برای تامین نیاز پیاز ممتاز خود همکاری دارند شهر همدان است. هر ساله بخش قابل توجه ای از پیاز ممتاز این شهر در کشور هند پخش و توزیع می شود. برای این حجم عظیم مبادلات تجاری بسیاری از شرکت های بازرگانی معتبر هر ساله با تولید کنندگان پیاز صادارتی همدان همکاری های بسیار خوبی دارند. به دلیل فروش عمده پیاز در هند برای کشاورز همدانی امکان کاهش قیمت نهایی به خوبی فراهم می باشد.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید