مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش انواع پیاز صادارتی مشهد در گلستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

پخش یکنواخت پیاز مرغوب مشهدخرید پیاز مشهد در گلستان
پیاز

پخش گسترده انواع پیاز صادارتی تولید شده در مشهد در بسیاری از استان های کشور انجام می شود. استان گلستان یکی از خریداران اصلی پیاز مرغوب مشهذ می باشد.

پخش یکنواخت پیاز مرغوب مشهد

پیاز تولید شده در مشهد به لحاظ کیفیت و تنوع در کشور دارای شهرت بسیار زیادی می باشد. این پیاز به دلیل کیفیت بالا در جمله انواع پیاز صادارتی و ممتاز به شمار می آید. بسیاری از استان های کشور ایران به دلیل آگاهی از کیفیت و ماندگاری بالای پیاز درجه یک مشهد همواره تمایل بسیار زیادی به خرید این محصول مشهدی دارند. کیفیت خوب پیاز مشهد به دلیل کیفیت آب مورد استفاده می باشد. سطح قلیایی این آب به حدی است که در تولید بالا و همچنین در کیفیت بالای این محصول اثر بسیار خوبی گذاشته است. همچنین شیوه کشت اصولی در مزارع مشهد و رعایت دقیق فواصل کاشت روی ردیف ها و بین ردیف ها نیز در کیفیت نهایی پیاز اصل مشهد اثر بسیار معنی داری گذاشته است. این فواصل مناسب سبب توسعه بهتر ریشه بوته پیاز مرغوب می شود و در نهایت جذب مواد غذایی از خاک بسیار بهینه صورت می گیرد.

خرید پیاز مشهد در گلستان

استان های مجاور با استان خراسان بیشترین حجم خرید پیاز ممتاز مشهد را به خود اختصاص داده اند. یکی از این استان ها استان گلستان است. این استان به دلیل فاصله کمتر با خراسان و کاهش هزینه های باربری تمایل بیشتری برای خرید از این استان دارد. همچنین کیفیت خوب پیاز مشهد هم دلیل دیگری بر افزایش تقاضا شده است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید