مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پیاز قرمز مرغوب صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز قرمز مرغوبقیمت پیاز قرمز مرغوبصادرات پیاز قرمزخرید پیاز قرمز صادراتی
قیمت پیاز قرمز مرغوب

قیمت پیاز قرمز مرغوب صادراتی به صورت عمده چگونه است؟ صادرات بهترین پیاز قرمز مرغوب به روسیه، ترکمنستان، ارمنستان، گرجستان، کویت و… با مناسب ترین قیمت در این مکان موجود است.
همانطور که تا به حال در فروشگاههای تره بار مشاهده نموده اید، پیاز از نظر رنگ و شکل انواع مختلف دارد. یکی از نمونه های محبوب پیاز، پیاز قرمز می باشد. بهترین پیاز قرمز کشور متعلق به منطقه شمال غرب کشور و زمین های حاصل خیز استان های شمال غرب ایران است ک در اواخر شهریور برداشت می شود. عمده برداشت پیاز این ناحیه جهت صادرات به کشورهای همسایه نظیر ترکیه، روسیه، گرجستان، عراق و…استفاده می شود. ما بهترین محصول این ناحیه را به صورت مستقیم از کشاورزان تهیه نموده و با بسته بندی مناسب به شما در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل خواهیم داد.

قیمت پیاز قرمز مرغوب

پیاز قرمز مرغوب

پیاز قرمز مرغوب به پیازی گفته می شود که دارای کیفیتی مناسب باشد و از ماندگاری خوبی برخوردار باشد. مجموعه سودا سه پیاز به دلیل اینکه بیشتر کشت ان برای فروش صادراتی است پیاز را با بهترین حالت کشت و بذر به عمل می اورد و برای صادرات به کشور های مختلف سورت و بسته بندی می نماید.

قیمت پیاز قرمز مرغوب

قیمت پیاز قرمز مرغوب

قیمت پیاز قرمز مرغوب با توجه به کیفیت متفاوت ان نسبت به دیگر پیاز ها و همچنین سایز ان کمی متفاوت است که مجموعه سودا سه پیاز این اختلاف را نیز به حد اقل رسانده است. پیاز قرمز در انتهای سال قیمت ان افزایش می یابد و ان نیز به علت نبود پیاز در ان بازه زمانی است. پیاز قرمز مرغوب و سالم را با بسته بندی های سفارشی و مناسب از ما بخواهید.

قیمت پیاز قرمز مرغوب

صادرات پیاز قرمز

صادرات پیاز قرمز در کشور به دلیل همسایگی با کشور های عربی بسیار مناسب می باشد. پیاز قرمز به دلیل اینکه دارای کیفیت های مختلف است باید توجه کنید که برای صادرات بهترین ان را انتخاب نمایید که هم از نظر سالمی و هم از نظر سایز در بهترین حالت خود باشد. صادرات پیاز قرمز در کشور از مهر ماه هر سال شروع می شود و تا اسفند ماه ادامه دارد.

قیمت پیاز قرمز مرغوب

خرید پیاز قرمز صادراتی

همکاران و تاجرانی که قصد خرید پیاز قرمز صادراتی را دارند با یکی از راه های ارتباطی در انتهای صفحه می توانند با ما ارتباط بگیرند و سفارش خود را بیان کنند و در زمانی که این پیاز را می خواهند بارگیری کنند پیاز بسته بندی و بارگیری شود. به دلیل اینکه برای ارسال بار به کشور های حاشیه باید لنج یا کانتینر هماهنگ شود به همین خاطر باید روزی که می خواهند پیاز به بندر برسد را اعلام نمایند تا ما بتوانیم در همان موعد ان را برای شما بارگیری و ارسال نماییم.

قیمت پیاز قرمز مرغوب

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید