مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پیاز زرد اصفهان به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پیاز ایرانیشهرستان های تولید کننده پیاز در اصفهانقیمت پیاز زرد در اصفهاننحوه خرید پیاز اصفهانصادرات پیاز اصفهان
قیمت پیاز زرد

قیمت پیاز زرد اصفهان چه مقدار است؟ خرید پیاز زرد اصفهان با ارزانترین قیمت ممکن در توری های مناسب و ۲۰ کیلویی از طریق بازار پیاز ایران امکان پذیر است. جهت سفارش و مشاهده این محصول میتوانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

قیمت پیاز زرد

امروزه به علت تنوع محصولات کشاورزی و تامین ان در شهر های مختلف کشورمان , تهیه ان را برای مشتریان کمی سخت تر کرده است لذا وجود یک مشاور و یک مجموعه برای تامین این محصولات در این امر احساس می شود. بیایید ابتدا به این موضوع بپردازیم که چند نوع پیاز در کشورمان وجود دارد و کشت می شود.

انواع پیاز ایرانی

 • پیاز زرد
 • پیاز سفید
 • پیاز قرمز
 • پیاز صورتیانواع پیاز ایرانی

  شهرستان های تولید کننده پیاز در اصفهان

 • فلاورجان
 • قهدریجان
 • مبارکه
 • تیران
 • فریدونشهر

پیاز زرد اصفهان

اصفهان از دیرباز به دلیل اب مناسب و کشاورز های مستعد و فعالی که دارد قطب تولید پیاز زرد در کشور بوده و توانسته است علاوه بر تامین نیاز پیاز استان, پیاز خود را به استان های اطراف و حتی مازاد ان را برای صادرات به کشور های حاشیه خلیج فارس ارسال نماید. استان اصفهان به دلیل مساحت بزرگ ان و موقعیت جغرافیایی ان می توانید اب وهوای مختلف را در شهر های مختلف ان مشاهده نمایید که همین امر باعث گستردگی کشاورزی در ان شده است.

 

قیمت پیاز اصفهان

قیمت پیاز زرد در اصفهان

پیاز اصفهان در سه رنگ مختلف کشت می شود که موقع برداشت در سایز ها و کیفیت های مختلف به فروش می رسد. قیمت پیاز در اصفهان نسبت به کیفیت محصول تولیدی ان بسیار مناسب است و شهر های اطراف اصفهان و استان های همسایه به راحتی می توانند برای تهیه ان اقدام کنند.

قیمت پیاز زرد

نحوه خرید پیاز اصفهان

جهت خرید پیاز زرد اصفهان در سایز های متفاوت می توانید با کارشناسان فروش مجموعه پیاز ایران تماس بگیرید و نسبت به استعلام قیمت پیاز زرد و تهیه ان اقدام کنید.
امروزه با توجه به گسترش جامعه و همچنین تنوع غذایی مختلف باعث شده که مصرف پیاز بیش از پیش بیشتر شود و مردم به این طعم دهنده غذا بیشتر نیاز پیدا کنند. پیاز های زرد بیتر برای مصرف در خانوار ها و همچنین کارخانه ها و کارگاه های تولید پیاز سرخ شده خرید و فروش می گردد.

قیمت پیاز زرد

صادرات پیاز اصفهان

با توجه به اینکه پیاز زرد از جمله نمونه هایی است که بیشتر باب سلیقه ایرانی ها است و همچنین کشور های اروپایی مسئله را برای صادرات سخت کرده است ولی کشور هایی مثل عراق، ترکمنستان، ارمنستان و ترکیه نیز از خریداران این نمونه پیاز هستند.

قیمت پیاز زرد اصفهان

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید