<پیاز ایران
خانه / پیاز فلات / قیمت خرید پیاز فلات

قیمت خرید پیاز فلات

خریدار پیاز فلات هستید؟ قیمت خرید پیاز فلات را می خواهید؟ پیاز فلات یکی از نمونه های پیاز زرد است که پیازی گوشتی با رنگ طلایی است که برداشت آن نسبت به رقم دیگر راحت تراست. این پیاز دارای سایز متوسط رو به درشت است و پیازی مناسب برای صادرات می باشد. پیاز فلات در خراسان به مقدار زیاد کشت می شود.

خرید پیاز فلات

پیاز بذر فلات

پیاز بذر فلات را معمولا در فصل پاییز و زمستان میتوانید تهیه نمایید، این نمونه پیاز به دلیل ماندگاری بالایی که دارد میتوان از ان در فصل پاییز و زمستان به مدت ۶ ماه نگهداری و فروش کرد. توجه داشته باشید که در منطقه های مختلف پیاز با بذر های مختلف جواب میدهد که میتواند در نوع خود بهترین باشد.

خرید پیاز فلات

خرید پیاز فلات

خرید پیاز فلات را برای فروش در تره بار و همچنین برای صادرات به کشور های خواهان معمولا انجام میدهند. این نمونه پیاز برای کشور عراق نیز بسیار مورد جالب و پر فروشی است. بازار هایی که بیشتر لوکس فروشی دارند از این نمونه پیاز ها استقبال میکنند و مورد تایید ان ها است.

خرید پیاز فلات

برتری پیاز فلات

پیاز فلات به دلایل زیادی مورد توجه و محبوبیت بیشتری است در بین خریداران این نمونه پیاز که از جمله این موارد میتوان به سفتی پیاز، قالب متوسط پیاز، همچنین رنگ و لایه های پوست ان، ماندگاری بالای ان و همچنین شکل ظاهری ان اشاره نمود. موارد گفته شده برای نتخاب یک پیاز بسیار حائز اهمیت است.

خرید پیاز فلات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پیاز فلات برای صادرات به افغانستان

پیاز فلات برای صادرات به افغانستان می خواهید؟ بیشتر چه پیازی به افغانستان صادرات می …

دیدگاهتان را بنویسید