مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت توری پیازی به صورت مستقیم از کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز در مورد خرید توری پیازیتوری پیازی عمده را از کجا تهیه کنیم؟قیمت توری پیازی عمدهمرکز فروش عمده توری پیازی
صادرکننده پیاز ایران

قیمت توری پیازی عمده در سراسر کشور با توجه به تنوع ان و همچنین تورم متفاوت است. کیسه های پیازی معمولا به صورت رولی و یا تعدادی در بسته بندی های ۱۰۰۰ تایی عرضه میگردد. توری های پیازی بسته به نوع مصرف دارای قابلیت های متفاوتی هستند که میتوان از ان ها بهره برد.

قیمت توری پیازی

 

همه چیز در مورد خرید توری پیازی

در این قسمت قصد داریم موارد مفید برای توری پیازی را بیان کنیم تا موقع خرید با اطلاعات کامل بتوانید ان را انجام دهید. توری های پیازی باید دارای جنس مرغوبی باشند چراکه باید ۲۰ الی ۳۰ کیلو پیاز را در خودشان جای دهند و موقع حمل باید توان نگهداری و مقاومت کافی را داشته باشد. توری های پیازی برای مصرف داخل معمولا توری های پیازی اصفهانی شبکه ای هستند که بسیار رایج هستند و در بازار داخل عمدتا از ان ها استفاده میشود و قیمت مناسبی دارند.

از دیگر نمونه های توری میتوان به توری های نوع صادراتی اشاره کرد که از نظر تنوع رنگ، مقاومت و ظاهر قابل مقایسه با نوع بازار داخلی نیست و بسیار برای بسته بندی جذاب و مناسب است.

قیمت توری پیازی

توری پیازی عمده را از کجا تهیه کنیم؟

 

به دنبال این هستید که توری های پیازی را از کجا میتوانید به صورت عمده تهیه کنید؟ در بیشتر مواقع مراکزی در سطح استان ها واقع هستند که به صورت جزئی فروش میکنند و قیمت های ان ها نیز به صرف تعداد کم بالا است و شما میتوانید با بنکدار های این محصول و همچنین تولید کننده ان ارتباط بگیرید و بهترین قیمت را برای خودتان رقم بزنید. این مجموعه عرضه کننده توری پیازی در نمونه های داخلی و صادراتی است که بهترین کیقیت ها و مناسب ترین توری ها را برای شما تهیه و اماده میکند.

قیمت توری پیازی

قیمت توری پیازی عمده

یکی از مزایای توری های پیازی برای بازار داخلی قیمت پایین ان ها است که در قیمت محصول تفاوت چشمگیری ایجاد نمیکند و به راحتی میتوان ان را جابه جا نمود. از دیگر مزیت های این نمونه توری ها این است که میتوان ان ها را در اندازه ها و سایز های مختلفی برش زد و دهانه ان ها را نیز کوچک و بزرگ نمود. قیمت توری پیازی به صورت عمده برای بارگیری های صادراتی و همچنین بازار های صادراتی از ما بخواهید.

قیمت توری پیازی

مرکز فروش عمده توری پیازی

مرکز فروش توری پیازی به صورت عمده و جزئی در سراسر کشور وجود دارد. رول توری پلاستیکی هم در مراکز فروش به صورت عمده قیمت مناسب تری نسبت به خرده فروشی و جزئی دارد. قیمت رول توری پیازی که معمولا به صورت کیلویی قیمت گذاری میشود نیز در متراژ های ۱۴۰۰ متری موجود است و به دلخواه میتوانید در اندازه دلخواه خودتان برش بزنید.

قیمت توری پیازی

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید