مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بذر پیاز قرمز | خرید بذر پیاز قرمز اذرشهر

آنچه در این مقاله می خوانید...

بذر پیاز قرمز زودرسبهترین نوع بذر پیاز قرمزقیمت بذر پیاز زودرسبذر پیاز نانهمزانواع بذر پیاز سفید
قیمت بذر پیاز قرمز

پیاز با نام علمی Allium cepa گیاهی از خانواده نرگسیان است که یکی از پر مصرف ترین گیاهان در جهان است و قدمت بسیار طلانی دارد. برخی از اسناد کشف شده در اهرام مصر نشان میدهد این گیاه هزاران سال قبل از میلاد مسیح به عنوان غذای اصلی مورد استفاده قرار می گرفت. پیاز گیاهی دو یا سه ساله است که قسمت زیر زمینی ان قابل مصرف است و برای کشت ان باید از بذر، نشا یا خود پیاز استفاده کنید. برای استعلام قیمت بذر پیاز قرمز و دیگر انواع بذر می توانید ارتباط بگیرید.

قیمت بذر پیاز قرمز

بذر پیاز قرمز زودرس

اگر بخواهیم پیاز را تقسیم بندی کنیم از نظر کشت باید ان را به سه روش زیر پارت بندی نمود:

  1. پیاز روز بلند
  2. پیاز روز متوسط
  3. پیاز روز کوتاه

این ویژگی ها مشخص می کند که پیاز ها با بذر های مختلف در چه فصلی کشت شوند. پس می توان نتیجه گرفت که پیاز های روز بلند باید در بهار که طول روز بلند است کاشته شوند و پیاز های روزکوتاه در اواخر تابستان و پاییز که طول روز کوتاه است کاشته شوند. بذر پیاز قرمز زود رس را می توانید از مجموعه ما تهیه نمایید و کشت خود را با بهترین بذر استارت بزنید.

قیمت بذر پیاز قرمز

بهترین نوع بذر پیاز قرمز

در اینجا بهترین نمونه بذر پیاز قرمز را به شما دوستان معرفی می کنیم ولی در نظر داشته باشید هر منطقه با توجه به اب و هوا و نوع خاک ان یک نمونه خاص پیاز بهترین عملکرد را دارد که باید توجه کنید. مشخصات بذر پیاز قرمز اذرشهر:

  • نام تجاری واریته Azar shahr
  • نوع بسته بندی قوطی ۵۰۰گرمی
  • وزن خالص ۵۰۰گرم
  • تعداد قوطی در کارتن ۲۰ عدد
  • شرکت تولیدی هورسان بذر

مشخصات فنی

۱٫ درصد خلوص: ۹۹%

۲٫ قوه نامیه : ۹۰%

۳٫ روز بلند

۴٫ اندازه بزرگ

۵٫ ۷ لایه پوست

۶٫خاصیت انبارداری بالا

قیمت بذر پیاز قرمز

قیمت بذر پیاز زودرس

ساقه های پیاز معمولاً ۱۵ تا ۴۵ سانتی متر ارتفاع می گیرند، کشاورزان ساقه ها را هنگامی که بلند می شوند از ارتفاع حدوداً ۱۰ سانتی متری زمین قطع می کنند یا می شکنند تا انرژی گیاه صرف رشد قسمت های زیرزمینی شود و پیازهای درشت تری را تولید کند البته به طور کلی هنگامیکه پیاز بالغ می‌شود، ذخایر غذایی شروع به انباشته شدن در ته برگ و برجستگی پیاز می‌کنند. قیمت بذر پیاز زودرس با بهترین کیفیت در این مجموعه قابل استعلام است.

قیمت بذر پیاز قرمز

بذر پیاز نانهمز

پیاز یک محصول فصل خنک است و با دمای ۱۳ تا ۲۴ درجه سانتی گراد سازگار است و یخبندان را تحمل نمیکند.دمای بهینه برای رشد گیاهچه ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتی گراد است. کشت پیاز به صورت مستقیم و کشت نشا انجام می شود. در مناطق گرم به منظور جلوگیری از علف های هرز، بذر را در اواسط پاییز می کارند و در ماه آخر زمستان، نشا را به زمین اصلی منتقل می کنند.در مناطق دیگر معمولا در ماه دوم زمستان بذر را مستقیم کشت می کنند و پس از استقرار گیاه عمل وجین را انجام می دهند.برای کوددهی از کود دامی و کودهای شیمیایی ازت و فسفر و اسیدفسریک استفاده می شود.

بذر پیاز نانهمز

انواع بذر پیاز سفید

قیمت بذر پیاز قرمز
ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “قیمت بذر پیاز قرمز | خرید بذر پیاز قرمز اذرشهر”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید