مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش گسترده پیاز درگز در روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش عمده پیاز درگز در خارجصادارت پیاز درگز به روسیه
پیاز درگز

فروش گسترده انواع پیاز مرغوب شهرستان درگز در کشور های مختلف دنیا همه ساله رونق خوبی دارد. کشور روسیه یکی از بهترین گزینه ها برای صادارت پیاز درگز به شمار می آید.

فروش عمده پیاز درگز در خارج

شهر درگز به دلیل اقلیم جغرافیایی بسیار مناسب هر ساله آمار بسیار خوبی در تولید انواع محصولات کشاورزی به خود اختصاص داده است. از جمله محصولات این شهر می توان به سیب زمینی، پیاز، گندم، جو و ذرت اشاره نمود. در مورد محصول پیاز این شهر به خصوص پیاز زرد می توان علاوه بر تولید بالا به کیفیت خوب آن اشاره نمود. مرغوبیت بسیار خوب این پیاز سبب توجه کشور های مختلف دنیا برای خرید این محصول شده است. مهترین ویژگی این پیاز که مورد توجه بیشتر تجار خارجی قرار گرفته است می توان به خاصیت انبار داری آن اشاره نمود. همچنین طعم خاص پیاز زرد درگز سبب تقاضای بسیار زیاد این محصول شده است.

صادارت پیاز درگز به روسیه

پیاز تولید شده در درگز همواره به بسیاری از کشور های دنیا از جمله روسیه صادارت می شود. کشور روسیه به دلیل اقلیم بسیار سردسیری خود پتانسیل تولید انواع پیاز متناسب با نیاز مردم خود را ندارد. بنابراین همواره توجه این کشور به پیاز تولید شده در ایران به خصوص پیاز شهر درگز بسیار ویژه می باشد. کیفیت بالا و نحوه بسته بندی بسیار مناسب این محصول سبب رونق صادارت سال به سال آن شده است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید