مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پیاز مرغوب غرب ایران در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش بهترین پیاز غرب ایرانخرید عمده پیاز غرب ایران در شیراز
پیاز

فروش عمده انواع پیاز مرغوب و درجه یک تولید شده در غرب کشور در سراسر ایران رواج بسیار بالایی دارد. شهر شیراز هر ساله حجم بسیار بالایی از این پیاز را خریداری می نماید.

فروش بهترین پیاز غرب ایران

غرب کشور ایران امروزه به عنوان یکی از قطب های اصلی تولید محصولات کشاورزی به شمار می آید. محصولات مختلف کشاورزی این منطقه عمدتا شامل سیب زمینی، پیاز، غلات، یونجه و انواع میوه می باشد. کیفیت این محصولات در شمار کیفیت محصولات صادارتی به شمار می آید. از جمله عمده ترین محصولات تولید شده در غرب ایران که اهمیت استراتژیک بسیار زیادی دارد محصول پیاز مرغوب می باشد. موقعیت جغرافیایی و اقلیمی این منطقه سبب شده است که حجم تولید پیاز ممتاز در سطح کشور بسیار بالا برود. همچنین کیفیت تولیدی پیاز ممتاز غرب هم دلیل خوبی برای افزایش تقاضا به شمار می آید. این کیفیت به دلیل وضعیت دمایی مطلوب این منطقه بدست آمده است. دمای محیطی غرب برای رشد بهینه کمی و کیفی انواع پیاز بسیار مطلوب است. در این دما امکان توسعه ریشه بوته پیاز اصل در خاک و جذب بیشتر مواد غذایی به خوبی فراهم شده است. اندازه غده پیاز در این منطقه بسیار قابل توجه است. عاری بودن از انواع بیماری های خسارت زا برای پیاز سبب شده است که محبوبیت پیاز غرب ایران در سایر کشور ها به خصوص کشور های همسایه غربی ایران نیز بیشتر بشود.

خرید عمده پیاز غرب ایران در شیراز

شهر شیراز امروزه به عنوان یکی از ۵ شهر پر جمعیت ایران اهمیت زیادی برای تولید کنندگان محصولات مختلف کشاورزی دارد. به خصوص تولید کنندگان پیاز در غرب ایران برای فروش محصول پیاز ممتاز خود به شهر های بزرگ ایران به خصوص شهر شیراز توجه ویژه ای دارند. علت اصلی تقاضای تاجران شیرازی برای خرید پیاز غرب ایران قیمت مناسب تمام شده آن می باشد. این قیمت به دلیل تولید بسیار بالا در واحد سطح هکتار برای کشاورز امکان پذیر شده است. افزایش فروش این محصول در شیراز سبب رونق اقتصادی بسیار بیشتری برای پیاز کاران تمامی مناطق کشور به خصوص غرب ایران شده است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید