مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پیاز مرغوب تبریز در ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش گسترده پیاز اصل تبریز در خارجترکیه خریدار بزرگ پیاز تبریز
پیاز

فروش انواع پیاز مرغوب و صادارتی تولید شده در شهر تبریز در کشور های غربی همسایه ایران رونق بسیار زیادی دارد. کشور ترکیه یکی از بازار های هدف بسیار خوب برای فروش پیاز ایران به شمار می آید.

فروش گسترده پیاز اصل تبریز در خارج

شهر تبریز دارای مزارع کشاورزی بسیار یکپارچه ای برای تولید انواع محصولات کشاورزی می باشد. همچنین وجود منابع آبی کافی در این شهر سبب شده است که میزان تولید در واحد سطح هکتار در این شهر بسیار بالا باشد. این تولید مازاد نیاز ایران بایستی به خارج کشور صادارت گسترده داشته باشد. یکی از محصولات صادارتی تبریز انواع پیاز به خصوص پیاز سفید می باشد که در بین کشور های همسایه ایران طرفداران بسیار زیادی به خود اختصاص داده است. از جمله این کشور های می توان به کشور های همسایه غربی ایران اشاره نمود. کیفیت بالای پیاز تبریز سبب رشد سالانه صادارت این محصول شده است. بسته بندی های بسیار مناسب در این میزان صادارت و فروش اثر بسیار زیادی داشته است. این صادارت سبب رونق اقتصادی بسیار زیادی برای کشاورزان تولید کننده سیر در شهر تبریز شده است.

ترکیه خریدار بزرگ پیاز تبریز

از کشور های همسایه غربی ایران که هر ساله سهم زیادی در خرید پیاز تبریز به خود اختصاص داده است کشور ترکیه می باشد. تاجران این کشور هر ساله برای تامین نیاز میادین تره بار شهر های خود در بعضی موارد اقدام به پیش خرید انواع پیاز صادارتی ایران می نمایند. تبریز به دلیل فاصله مکانی کمتر با این کشور بیشترین سهم را در صادارت گسترده انواع پیاز دارا می باشد.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید