مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پیاز قرمز صادراتی سورت شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش پیاز قرمزپیاز قرمز سورت شدهپیاز صادراتیصادرات پیاز قرمز
فروش پیاز قرمز

فروش پیاز قرمز صادراتی در چه مجموعه ای انجام می شود؟ فروش پیاز قرمز برای بازار داخل و صادرات انجام می شود. تهیه پیاز قرمز در این مجموعه امکان پذیر است. برای تهیه پیاز قرمز سورت شده می توانید با بازار پیاز ایران ارتباط بگیرید.

فروش پیاز قرمز

فروش پیاز قرمز

همان طور که می دانید پیاز قرمز از ماه تیر شروع به برداشت می شود. پیاز قرمز از پیاز های صادراتی است که موقع برداشت ان تا اواخر سال فروش ان به طور مستمر انجام می گیرد و از انواع دیگر پیاز قیمت ان بیشتر است.

پیاز برداشت شده برای مصرف بازار داخل و برای صادرات از ان استفاده می شود. پیاز قرمز در شهر های محدودی در کشور کشت می شود که عمده ان برای صادرات به کشور های زیر صادر می شود:

 • ترکیه
 • قطر
 • عراق
 • عمان
 • کویت
 • گرجستان
 • روسیه
 • و …

فروش پیاز قرمز
به غیر از پیاز قرمز یک نوع پیاز دیگر نیز است که به ان شباهت دارد و به پیاز صورتی معروف است. که بعضا ان را نیز پیاز قرمز می گویند. این پیاز را نیز می توانید در اواخر خرداد ماه تهیه نمایید. پیاز برای صادرات به کشور های حاشیه خلیج فارس و بعضا ترکیه و روسیه انجام می گیرد که پیاز ایران بسیار مورد استقبال این کشور ها است چراکه هم از نظر سایز و هم ظاهر پیاز با بهترین کیفیت ارائه می گردد.

فروش پیاز قرمز

پیاز قرمز سورت شده

پیاز قرمز را برای مصرف بازار داخل معمولا به صورت دقیق سورت نمی کنند ولی برای صادرات ان را در سایز های مناسب سورت بندی می کنند و برای صادرات به کشور های همسایه و کشور های اروپایی صادر می کنند. پیاز به دو صورت سورت می شوند که در اینجا به ان می پردازیم:

 1. سورت معمولی
  در این نمونه سورت پیاز را از لحاظ تمیزی جدا و تفکیک می کنند و پیاز از لحاظ سایز سورت نمی گردد. این نمونه سورت معمولا برای کشور عراق و دیگر کشور ها مانند ارمنستان ,پاکستان و افغانستان انجام می گیرد.
 2. سورت درجه یک
  در این حالت سورت پیاز علاوه بر تمیزی و سالمی پیاز از لحاظ سایز نیز سورت می گردد که در سایز متوسط یا درشت بسته بندی می گردد. این نمونه سورت برای کشور های حاشیعه خلیج فارس و اروپایی انجام می گیرد.

پیاز صادراتی

پیاز صادراتی را باید بعد از سورت کردن, در بسته بندی های توری شکل یا گونی اماده کرده و برای بارگیری اقدام اماده می کنند.

پیاز صادراتی را معمولا در توری های ۲۰ یا ۱۰ کیلویی بسته بندی می کنند که در این مجموعه می توانید سفارش حجم توری را نیز انجام دهید و در هر بسته بندی که نیاز داشته باشید خریداری نمایید.

فروش پیاز قرمز

صادرات پیاز قرمز

صادرات پیاز قرمز در کشور رواج خوبی دارد و هر ساله هزاران تن از ان به کشور های همسایه صادر می شود. به همین خاطر گزینه مناسبی است که بتوان روی ان سرمایه گذاری نمود و از این پتانسیل استفاده و بهره برد. صادرات پیاز قرمز در ماه های دی و بهمن به اوج خود می رسد که بسیار مورد استقبال است.

از تولید کنندگان پیاز قرمز در جهان می توان کشور های هند و پاکستان را نام برد که سالانه هزاران تن پیاز را تولید می کنند کشور ما ایران نیز با تولید پیاز در طول سال این امکان را ایجاد نموده که در جمع بزرگترین تولیدکنندگان قرار بگیرد. پیاز قرمز و انواع دیگر پیاز را به سورت سورت و بسته بندی های صادراتی به صورت عمده و متفاوت می توانید تهیه و مورد مصرف قرار دهید.

برای تهیه انواع پیاز در رنگ های مختلف از جمله:

 • پیاز قرمز
 • پیاز سفید
 • پیاز زرد می توانید با مجموعه ارتباط بگیرید و پیاز را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه نمایید.

فروش پیاز قرمز

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید