<پیاز ایران
خانه / پیاز قرمز / فروش پیاز قرمز به قطر

فروش پیاز قرمز به قطر

فروش پیاز قرمز به قطر و دیگر کشور ها در چه مجموعه انجام می گیرد؟ اگر بخواهیم به ترتیب بیشترین نوع پیاز که به این کشور صادر می شود را نام ببریم باید بگوییم که پیاز قرمز , سفید و زرد هستند. پیاز قرمز کشورمان تقریبا برای بیشتر همسایگان ارسال می شود که قطر و عراق بیشترین خرید پیاز قرمز را از کشورمان دارند.

پیاز قرمز

یکی از انواع پیاز است که مانند نمونه های دیگر پیاز است و از لحاظ مقدار کالری موجود و فیبر و حتی ویتامین سی تفاوت چندانی با هم ندارند و بیشتر به خاطر سلیقه ها متفاوت هستند. پیاز قرمز را می توان هم در بازار های داخلی و هم برای ارسال به دیگر کشور ها از ان استفاده نمود.

فروش پیاز قرمز

صادرات پیاز قرمز

کشور ما ایران با توجه به اتکای خود در نفت و مواد نفتی باعث شده به دیگر محصولات کمتر پرداخته شود. در سال های اخیر با توجه به کمبود محصوالات مختلف در کشور های همسایه و اروپایی باعث شده تا به این محصولات نیز توجه زیادی شود و با سفارش هایی که از دیگر کشور ها برای این محصولات داده می شود باعث شده تا کشاورزان و سرمایه گذاران بیشتر از پیش به تولید بپردازند همین امر باعث شده تا صادرات پیاز قرمز هم بهتر شود.

فروش پیاز قرمز

فروش پیاز قرمز

فروش پیاز قرمز در داخل کشور بسیار کمتر از دیگر محصولات است و تعدادی از این استان ها به این محصول علاقه دارند و خرید ان انجام می شود. نیمی از پیاز قرمز تولید شده صادر می شود که بیشتر کشور هایی مانند عراق و حاشیه خلیج فارس هستند.

فروش پیاز قرمز

پیاز بناب

از شهر های فعال در کشت پیاز قرمز شهر بناب است. این شهر به دلیل اب و هوای مناسب و خاک مساعدی که دارد پیاز قرمز خوش رنگ و با سایز مناسبی تولید می کند که برای صادرات بسیار مناسب هستند. پیاز این شهر برای نگهداری نیز بسیار مناسب است و همین امر باعث فروش ان تا اسفند ماه می شود.

فروش پیاز قرمز

صادرات پیاز به قطر

کشور قطر یکی از کشور هایی است که پیاز قرمز خریداری می کند و عمده خرید های ان از کشور ایران و از هند است که در فصل های مختلف انجام می شود و در فصل پاییز به اوج خود می رسد. کشور قطر یک مصرف کننده محصوب می شود از لحاظ تامین محصولات کشاورزی, برای همین خرید محصولات از دیگر کشور ها برایشان صرفه اقتصادی بهتری دارد.

فروش پیاز قرمز

قیمت پیاز قرمز

قیمت پیاز قرمز در ماه های مختلف چگونه است؟
قیمت پیاز قرمز را از کجا باید استعلام کنیم؟ قیمت محصولات مختلف در کشور طی عواملی تغییر می کند که باعث می شود برای خرید استعلام کنید برای همین از مجموعه فعال در کشت و صادرات پیاز به نام سودا سه پیاز می توانید خریداری کنید.

فروش پیاز قرمز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

صادرات پیاز به قطر

صادرات پیاز به قطر | بهترین پیاز قرمز صادراتی

صادرات پیاز به قطر در دو رنگ پیاز قرمز و پیاز سفید انجام می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید