مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پیاز صادراتی شرق کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید و فروش پیاز در شرق ایران

فروش انواع پیاز صادراتی در داخل ایران در طول سال همواره رونق بسیار فراوانی دارد. شرق کشور یکی از قطب های مهم کشاورزی ایران در زمینه تولید محصولات مختلف می باشد.
محصول پیاز درجه یک یکی از محصولات بسیار پر مصرف در سبد غذایی هر خانواده ایرانی می باشد. تقاضای بسیار زیاد روزانه و ماهیانه برای این محصول بسیار از کشاورزان را برای تولید گسترده انواع چیاز مرغوب ترغیب نموده است. همواره در میادین بزرگ میوه و تره بار شهر های ایران خرید و فروش این محصول ویژه رونق اقتصادی بسیار زیادی دارد. به خصوص فروش انواع پیاز صادارتی و با کیفیت در داخل ایران به سایر کشور ها نیز از اهمیت و گستردگی خاص برخوردار است. این فروش در طول سال همواره در حال انجام است. به خصوص صادرات این محصول به کشور های همسایه ایران بیشتر در بین تولید کنندگان پیاز درجه یک رواج دارد. به دلیل اینکه این محصول اگر به خوبی پس از برداشت نگهداری نشود زود تر دچار پوسیدگی می شود. بنابراین هرچه فاصله مقصد در کشور های خارج ایران کمتر باشد احتمال آلودگی نیز به شدت پایین می آید. این مسائل همواره مورد دغدغه تاجرین پیاز صادارتی می باشد.

خرید و فروش پیاز در شرق ایران

شرق کشور ایران به خصوص در استان های خراسان در زمینه تولید انواع محصولات کشاورزی یکی از بزرگترین قطب های کشاورزی ایران به شمار می آید. محصولات بسیار متنوعی مانند سیب زمینی، گندم، جو، ذرت، گوجه فرنگی، چغندر قند، خیار، فلفل و به خصوص پیاز به صورت عمده در این مناطق تولید می شود. یکپارچگی زمین های کشاورزی و وجود منابع آبی کافی در شرق کشور ایران زمینه را برای تولید انبوه بیشتر فراهم نموده است. به کارگیری سیستم های آبیاری نوین در این مناطق بسیار پر رونق است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید