مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پیاز زرد سورت شده صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش پیاز زردپیاز زرد سورت شدهفروش پیاز زرد سورت شدهقیمت عمده پیاز فلاتپیاز سورت شده صادراتیصادرات پیاز به اروپاپیاز زرد بهتر است یا پیاز طلاییقیمت بهترین پیاز زردفروش عمده پیاز قرمزفروش عمده پیاز صادراتی
فروش پیاز زرد سورت شده

فروش پیاز زرد سورت شده صادراتی را از کجا تهیه کنیم؟ پیاز را به صورت سورت شده و بسته بندی برای صادرات می خواهید؟ در کشور های پیشرفته کار سورت محصولات کشاورزی بعد از برداشت محصول انجام می شود و برای بازار داخل محصولات سورت شده و درجه بندی شده عرضه می شوند ولی متاسفانه در کشور ما به این شکل نیست و سورت و بسته بندی برای صادرات ان محصول انجام می شود و در بسیاری از موارد به صورت دستی انجام می شود.

فروش پیاز زرد

فروش پیاز زرد با کیفیت های صادراتی در سایز های مناسب قابل انجام است. بسیاری از افراد پیاز را به صورت سورت شده و سورت نشده خریداری می کنند و ان را نگهداری می کنند و به مرور ان را در دو الی چهار ماه به فروش میرسانند برای این کار می توانید با ما همراه باشید تا بهترین گزینه و مشاوره را به شما ارائه دهیم.

فروش پیاز زرد سورت شده

پیاز زرد سورت شده

پیاز زرد سورت شده به پیاز گفته می شود که بعد از برداشت ان را از نظر کیفیت و سالمی و سایز تفکیک کنیم و پیاز های ریز و پیاز های کله ان جدا شود. پیاز سورت شده را باید توجه داشته باشید و از مجموعه های معتبر خریداری کنید تا از لحاظ کیفیت و نوع سورت خاطر شما اسوده باشد و بتوانید به راحتی ان را صادر نمایید.

فروش پیاز زرد سورت شده

فروش پیاز زرد سورت شده

فروش پیاز زرد سورت شده و سورت پیاز یک کار تخصصی است که متاسفانه در کشور ما ۹۰ درصد ان را به اشتباه انجام می دهند و باعث نارضایتی خریدار و کشور مقصد می شود. این مسائل زمانی به وجود می اید که از افرادی که هیچ هویتی ندارند خریداری می کنید و به دلیل کیفیت نامناسب محصول ان را با قیمت پایین تر ارائه می دهند و خریدار نیز به مشکل میخورد و برای گرفتن سفارش های بعدی نمیتواند اقدام نماید.

فروش پیاز زرد سورت شده

قیمت عمده پیاز فلات

پیاز بذر فلات از جمله پیاز های با کیفیت در بازار ایران است که در مواقعی که صادرات زیاد است و سفارش های صادراتی زیاد است خرید ان برای صادرات بسیار مناسب است زیرا که از لحاظ بافت و استحکام و ماندگاری و حتی ظاهر در سطح بسیار مناسبی است و بهترین نمونه برای ارسال به کشور های اروپایی و دور دست است.

فروش پیاز زرد سورت شده

پیاز سورت شده صادراتی

پیاز سورت شده صادراتی در بهترین نوع و کیفیت با بسته بندی دلخواه شما در مجموعه سودا سه پیاز اماده می شود و صادر می گردد. پیاز سورت صادراتی از لحاظ سالمی و سایز باید در لول مناسبی باشد تا خریدار بتواند با خیالی اسوده ان را در بازار هدف به فروش برساند.

فروش پیاز زرد سورت شده

صادرات پیاز به اروپا

کشور های اروپایی ایا پیاز خود را از ایران تامین می کنند؟
کشور های اروپایی معمولا در فصل های پاییز و زمستان اقدام به خرید پیاز می کنند و معمولا این کار را از ترکیه, مصر,هند و دیگر کشور های اروپایی مانند هلند انجام میدهند. کشور ما ایران نیز صادرات به این کشور ها انجام میدهد ولی به دلیل قرار گرفتن ترکیه بین ایران و کشور های اروپایی این امکان را برای خرید مداوم گرفته است و اگر نیز نیازی باشد کشور ترکیه از ایران خریداری کرده و به ان کشور ها ارسال می کند.

فروش پیاز زرد سورت شده

پیاز زرد بهتر است یا پیاز طلایی

در ذهن بسیاری از خریداران این مسئله وجود دارد که ایا پیاز زرد و طلایی یکی هستند و اگر به این صورت نیست چه تفاوت هایی با هم دارند؟پیاز زرد و طلایی هر دو در ایران قابل کشت هستند و مصرف می شوند در زیر به تعدادی از این تفاوت ها اشاره می کنیم:

 • پیاز طلایی دارای رنگی شفاف تر و ظاهری مناسب تر است
 • پیاز طلایی دارای ماندگاری بهتری است
 • پیاز زرد یک الی دو لایه پوست دارد ولی طلایی چندین لایه پوست دارد
 • پیاز طلایی بذر ۶ ماهه است ولی زرد ها بذر ۳ ماهه الی ۴ ماهه

فروش پیاز زرد سورت شده

قیمت بهترین پیاز زرد

قیمت بهترین پیاز زرد در ماه ها و حتی در روز های مختلف متفاوت است بهتر است که بدانید پیاز یک محصول کشاورزی است و محصولات کشاورزی به دلیل تازه بودن دارای قیمتی لحظه ای دارند و بر اساس عرضه و تقلضا به فروش میرسد. بهترین پیاز زرد را از لحاظ کیفیتی و سالمی می توانید با ارتباط با سودا سه پیاز تهیه و صادر نمایید با بهترین قیمت و راحت ترین حالت ممکن.

فروش پیاز زرد سورت شده

فروش عمده پیاز قرمز

امروزه مصرف پیاز قرمز در هر سه رنگ قرمز، زرد و سفید در سطح جهان افزایش پیدا کرده و برای غذا های مختلف از پیاز بهره میبرند زیرا بهترین طعم دهنده برای غذا است. فروش پیاز قرمز نیز از این نمونه هاست که در این مجموعه به مدت ۶ ماه از سال به فروش میرسد و در مابقی سال پیاز زرد و سفید عرضه می گردد. خوشبختانه زراعت پیاز نیز در این سال ها زیاد شده که باعث شده نیاز کشور برطرف شود و بتوان ان را صادر نیز نمود.

فروش پیاز زرد سورت شده

فروش عمده پیاز صادراتی

پرفروش ترین پیازها در سرتاسر جهان ، نمونه های سورت شده و دست چین شده ان ها هشتند که برای صادرات و بازار های مهم استفاده میشود. ارزش بالای انواع سبزیجات را می توان از فروش مناسب تعیین کرد یا می توانیم بگوییم صادرات اقلام. تولید پیاز با کیفیت ، از مناطقی است که از قبل در تجارت مشهور است. در زیر بهترین کشورهای معروف در صادرات و تولید پیاز وجود دارد:

 • چین
 • هند
 • پاکستان
 • ترکیه
 • مصر
 • روسیه
 • ایران
 • امریکا
 • هلند
 • و …

فروش عمده پیاز صادراتی از انواع مختلف بیشتر توسط مناطقی انجام می شود که در بالا ذکر شد. فروش پیاز با بهترین بسته بندی ها برای بازار های داخلی و صادراتی قابل عرضه و فروش است.

فروش پیاز زرد سورت شده

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید