مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پیاز درجه یک همدان در عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش پیاز همدان در خارج ایرانعراق خریدار خوب پیاز همدان
پیاز درجه یک همدان

فروش انواع پیاز درجه یک و مرغوب تولید شده در همدان در کشور های همسایه بسیار جالب توجه است. کشور عرب زبان عراق هر ساله خرید پیاز همدان را در فصل برداشت به صورت کلی انجام می دهد.

فروش پیاز همدان در خارج ایران

شهر همدان به دلیل بسیاری از عوامل محیطی و جغرافیایی دارای پتانسیل بسیار خوبی برای تولید اکثر محصولات کشاورزی می باشد. یکی از این محصولات که در همدان به صورت بسیار گسترده تولید می شود محصول پیاز درجه یک می باشد. به دلیل تولید مازاد نیاز پیاز مرغوب در کشور ایران ضرورت صادارت این محصول به شدت احساس می شود. از مهمترین و بهترین موارد صادارت پیاز ایران به خصوص شهر همدان کشور های همسایه ایران می باشد. بر اساس آمار های رسمی دولتی سالانه حجم بسیار قابل قبولی از پیاز همدان به صادارت اختصاص داده می شود. مرغوبیت پیاز همدان به خوبی سبب شده است که این محصول بتواند در بازار های خرج ایران رقابت کند. همچنین بسته بندی های دقیق در توری های شکیل در افزایش تقاضا برای پیاز همدن اثر خوبی داشته است.

عراق خریدار خوب پیاز همدان

از کشور های عرب زبان همسایه ایران که هر ساله حجم بسیار بالایی از پیاز همدان را خریداری می نماید می توان به کشور عراق اشاره نمود. آمار ها نشان داده است که سرانه مصرف پیاز درجه یک و مرغوب در بین مردم عراق به صورت روزانه بسیار بالا می باشد. بنابراین تولید این محصول در داخل این کشور عربی جوابگوی نیاز بازار خود نیست. ایران به دلیل ارائه پیاز با کیفیت و ارزان همواره مورد توجه بسیار بیشتر تجار عراقی بوده است. هزینه باربری کمتری تز ایران به عراق نیز در این افزایش خرید اثر زیادی داشته است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید