مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش و صادارت پیاز درگز به امارات

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادارت پیاز ممتاز درگزصادارت پیاز درگز به امارات
پیاز درگز

سالیانه حجم بسیار زیادی از پیاز درگز به کشور های مختلف فروش و صادارت می شود. کشور امارات یکی از بهترین گزینه ها برای صادارت این محصول به شمار می آید.

صادارت پیاز ممتاز درگز

شهرستان درگز از توابع استان خراسان شمالی به لحاظ تولید انواع محصولات کشاورزی صادارتی پتانسیل بسیار زیادی دارد. از جمله محصولات صادراتی این شهرستان می توان به پیاز، زعفران و گردو اشاره نمود. تولید بالای انواع پیاز صادارتی در این منطقه سبب شده است که علاوه بر تامین نیاز داخلی زمینه برای صادارت آن به سایر کشور ها به خوبی فراهم بشود. کیفیت بالای این پیاز علاوه بر کمیت آن سبب رونق سالیانه این صادارت در این شهرستان شده است. کیفیت بالای انواع پیاز درگز به خصوص پیاز زرد و سفید آن را به دو دلیل مربوط می دانند. اولید مورد به استفاده از بذور اصلاح شده می باشد. این بذر ها به لحاظ ژنتیکی علاوه بر کمیت، کیفیت تولید خوبی نیز دارند. طعم و مزه و بوی این پیاز بسیار مورد توجه کشور های دیگر قرار گرفته است. دلیل دوم مربوط به مدیریت زراعی مناسب در مزارع شهر درگز می باشد. این مدیریت از قبل از کاشت تا پس از برداشت را شامل می شود. استفاده از کود های میکروی خاص مهمترین عامل در تولید با کیفیت پیاز در این شهر به شمار می آید. خاصیت انبار داری بالای پیاز درگز نیز تا حد زیادی مربوط به استفاده مناسب از این قبیل کود ها می باشد.

صادارت پیاز درگز به امارات

در صادارت محصول پیاز توجه به کشور خریدار بسیار دارای اهمیت می باشد. کشور امارت متحده عربی یکی از بهترین گزینه ها برای صادارت پیاز درجه یک درگز به شمار می آید. تاجران ثروتمند کشور امارات توانسته اند این محصول را هر ساله به صورت تضمینی خریدرای نمایند. این مورد سبب رونق اقتصادی خوبی در بین کشاورزان شهرستان درگز شده است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید