مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه پیاز مرغوب درگز در خراسان

آنچه در این مقاله می خوانید...

عرضه عمده پیاز ممتاز درگز در ایرانبازار هدف خراسان برای پیاز درگز
فروش ویژه پیاز مرغوب درگز در خراسان

فروش و عرضه ویژه انواع پیاز صادارتی و مرغوب شهر درگز در کشور هر ساله رواج بسیار خوبی دارد. یکی از بازار های هدف داخلی برای پیاز درگز استان های خراسان می باشد.

عرضه عمده پیاز ممتاز درگز در ایران

تولید بسیار بالای محصولات مختلف کشاورزی در شهر درگز امروزه امری بسیار رایج شده است. این مورد به دلیل تجربه بسیار بالای کشاورزان این شهر در زمینه صنعت کشاورزی می باشد. از جمله محصولات مرغوب کشاورزی پر تولید در شهر درگز می توان به انواع پیاز اشاره نمود. عملکرد های بالای ۵۰ هکتار در زمین های کشاورزی این شهر سبب شده است که تولید کنندگان آن به دنبال فروش آن در سراسر ایران باشند. استان های مختلفی در ایران این پیاز مرغوب را به خوبی خریداری می نمایند. کیفیت بالا به همراه ماندگاری خوب سبب استقبال عمومی مردم از این محصول درگزی شده است. تجارت پیاز در درگز امروزه سبب رونق اقتصادی بسیار زیادی برای پیاز کاران درگزی شده است.

بازار هدف خراسان برای پیاز درگز

از مله بهترین بازار های هدف بسیار مناسب برای کشاورزان تولید کننده پیاز در درگز استان های مختلف خراسان می باشد. این استان ها به دلیل هزینه های باربری بسیار کمتر گزینه های بسیار مناسب تری نسبت به سایر استان ها به شمار می آیند. خرید تضمین شده در این استان ها برای کشاورزان درگزی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. قیمت تمام شده این محصول در خراسان بسیار مناسب تر می باشد. علت این مورد به دلیل همان هزینه های باربری و انتقال کمتر می باشد. کیفیت پیاز درگز نیز در حد پیاز های مرغوب صادارتی می باشد.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید