مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه پیاز زرد ممتاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد مصرف پیاز زرد
پیاز زرد

 

ممتاز ترین پیاز زرد برداشت شده از مزارع سراسر کشور با قیمت ویژه و تضمین کیفیت به طور مستقیم و بدون واسطه توسط مراکز فروش اینترنتی عرضه می گردد.
از آنجایی که پیاز در سبد خرید خانواده های ایرانی جایگاهی ویژه داشته و همواره در هر خانه می توان این محصول را مشاهده کرد، از همین رو است که کشاورزان با افزایش دانش خود سعی در تولید پیاز ممتاز و مرغوب کرده اند تا بدین وسیله بتوانند بخش اعظم بازار را در دست خود بگیرند.
در لیست خرید ماهانه هر خانواده ای نام پیاز نیز ذکر می گردد که البته در بسیاری از موارد افراد، خرید پیاز را در حجم بالا و به صورت یک گونی پر انجام می دهند که در اینصورت تا چندین ماه بسته به اعضا خانواده نیاز به خرید مجدد ندارند. به هنگام خرید مقدار زیادی پیاز باید در نگهداری آنها دقت فراوانی کرد و آنها را در محیط خشک و خنک نگهداری نمود تا جوانه نزده و خراب نشود.
مراکز فروش مستقیم انواع پیاز را با قیمتی ویژه و خاص عرضه می دارند که خریداران عمده این محصول می توانند نیاز خود را با سود بالا تهیه نمایند.

موارد مصرف پیاز زرد

پیاز زرد در بین این خانواده از صیفی جات دارای طعم تندی می باشد که خوردن آن به صورت خام برای افراد راحت نبوده و ترجیحا به صورت پخته مصرف می گردد.
پیاز زرد به سبب طعم خاصی که دارد در امر آشپزی و پخت غذا بیشتر از دو نوع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. از این نمونه غالیا در تهیه انواع سوپ و خورشت استفاده می شود و خام خورد آن رایج نمی باشد.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید