مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه پیاز زرد ایران در اردن

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش خاص پیاز زرد ایرانخرید پیاز زرد ایران در اردن
پیاز زرد

فروش ویژه انواع پیاز زرد تولید شده در شهر های مختلف ایران در کشور های عربی هر ساله در حال انجام است. کشور اردن با ثروت فراوان سالیانه حجم بسیار زیادی از این پیاز را خریدای می نماید.

فروش خاص پیاز زرد ایران

تولید انواع پیاز در ایران در شهر های مختلف کشور هر ساله در سطح بسیار زیادی در حال انجام است. تولید این محصول در ایران به حدی بالا است که علاوه بر تامین نیاز داخلی ضرورت صادارت آن را نیز در بر گرفته است. از جمله پیازی که در ایران آمار تولید بسیار بالایی به خود اختصاص داده است پیاز زرد می باشد. این پیاز محبوبیت خاصی در بین کشور های همسایه ایران به خود اختصاص داده است. سازگاری بالای این رقم پیاز ممتاز به اقلیم های مختلف ایران سبب افزایش سطح زیر کشت آن شده است. مقاوت نسبی این رقم به بسیاری از بیماری های قارچی از جمله لکه برگی سبب شده است که کشاورزان مناطق مختلف ایران علاقه بیشتری به کشت آن نشان بدهند. نیاز آبی کمتر این رقم پیاز در مقایسه با سایر ارقام پیاز بر این محبوبیت به شدت افزوده است. بذور اصلاح شده و هیبرید این رقم در نهایت منجر به تولید در حد تناژ بالا می شود.

خرید پیاز زرد ایران در اردن

کشور های عرب زبان حاشیه خلیج فارس سرانه مصرف پیاز بسیار زیادی دارند. مردم این کشور ها علاوه بر خاصیت طعم دهندگی این محصول از آن به عنوان داروی گیاهی نیز استفاده فراوان می نمایند. یکی از این کشور ها که همه ساله پیاز زرد ایران را در حجم بسیار زیادی خریداری می نماید کشور اردن است. طعم خاص این پیاز دلیل اصلی افزایش تقاضا برای این رقم پیاز است. کیفیت پیاز زرد و ماندگاری بالای آن از ویژگی های بارز آن می باشد که برای تجار کشور اردن نیز بسیار با صرفه می باشد.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید