مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پیاز صادارتی خراسان در تاجیکستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش گسترده پیاز خراسانخرید عمده پیاز خراسان در تاجیکستان
پیاز خراسان

فروش عمده انواع پیاز صادارتی تولید شده در استان های خراسان در کشور های همسایه ایران بسیار پر رونق است. کشور تاجیکستان هر ساله در سطح بسیار بالا پیاز خراسان را خریداری می نماید.

فروش گسترده پیاز خراسان

استان های خراسان قطب مهمی در تولید بسیاری از محصولا کشاورزی استراتژیک به شمار می آیند. در این استان های محصولاتی از جمله سیب زمینی، پیاز، زعفران و انواع میوه به صورت صادارتی و بسیار با کیفیت هر ساله تولید می شود. محصول پیاز درجه یک یکی از پر تولید ترین محصولات کشاورزی است که در خراسان هر ساله به صورت منظم در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. کشاورزان استان های خراسان علاوه بر تامین نیاز مردم استان خود به راحتی می توانند محصول خود را در سایر استان ها و همچنین در بسیاری از کشور های همسایه ایران به فروش برسانند. کشور های همسایه ایران به خوبی به کیفیت و اصل بودن پیاز تولید شده در خراسان آگاهی کافی دارند.

خرید عمده پیاز خراسان در تاجیکستان

از جمله کشور های همسایه ایران که هر ساله حجم بسیار بالایی از پیاز خراسان را خریداری می نماید کشور تاجیکستان می باشد. این مورد به دلیل اصل بودن و عاری بودن پیاز خراسان از هرگونه آفت و بیماری می باشد. کشاورزان این استان ها به خوبی و بسیار علمی در زمان رشد محصول پیاز با بیماری های خسارت زا مبارزه می نمایند. از ویژگی های بارز زارعین این استان توجه بسیار زیاد آن ها به پیشگیری بیماری قبل از بروز آن می باشد. به طوری که سلامت پیاز خراسان به راحتی توسط خریداران آن قابل شناسایی است. این پیاز هر ساله در بسته بندی های بسیار مناسب به بازار های خارجی عرضه می شود.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید