مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده انواع پیاز اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز در اصفهانانواع پیاز اصفهانفروش عمده انواع پیاز
فروش پیاز اصفهان

نحوه فروش عمده انواع پیاز اصفهان چگونه است؟ ایا تا به حال از اصفهان پیاز تهیه نموده اید؟ پیاز استان اصفهان نیازی به تعریف ندارد این پیاز از دیرباز مورد پسند مشتریان و خریداران داخلی و خارجی بوده است. شما می توانید انواع پیاز موجود را از استان اصفهان خریداری کنید و در بسته بندی های مختلف به مقاصد صادراتی از طریق کانتینر ارسال نمایید. پیاز زرد و پیاز سفید اصفهان هر ساله به میزان فراوانی به کشورهای همجوار ایران صادر و مورد مصرف همیشگی مشتریان قرار می گیرد.

پیاز در اصفهان

شهر اصفهان از قدیم الایام تا به حال کشاورزی به صورت جدی توسط مردم ان انجام می شده است. و بسیاری از محصولات را در فصل های مختلف برای بازار داخلی و صادراتی کشت و برداشت می کردند. از جمله این محصولات می توان به پیاز اشاره کرد. پیاز در شهر های مختلف اصفهان مورد کشت قرار میگیرد و همین امر باعث شده اصفهان را یکی از قطب های تولید پیاز در کشور دانست. از شهر های فعال پیاز در شهر اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فلاورجان
  • مبارکه
  • قهدریجان
  • داران
  • دامنه
  • خمینی شهر
  • و …

انواع پیاز اصفهان

پیاز در اصفهان در سه رنگ ( پیاز زرد , پیاز سفید , پیاز قرمز ) کشت می شود. اگر بخواهیم مقدار تولید پیاز را در این سه رنگ را به ترتیب نام برد می توان گفت پیاز سفید , پیاز زرد و پیاز قرمز در سال های قبل متفاوت بود و پیاز زرد نسبت به انواع دیگر بیشتر کشت می شد که با توجه به کم ابی های اخیر کشت ان کمتر شده و در مناطقی متوقف شده است.

فروش عمده انواع پیاز

اگر قصد تهیه انواع پیاز اصفهان و دیگر شهر ها را دارید می توانید با ارتباط گرفتن با مجموعه ان را به صورت مستقیم تهیه و استفاده نمایید. پیاز اصفهان علاوه بر اینکه برای مصارف بازار داخلی مورد استفاده قرار می گیرد از ان برای صادرات به کشور های حاشیه خلیج فارس و دیگر کشور های اروپایی صادر می شود. این نشان از کیفیت پیاز اصفهان و کشاورزان زحمت کش این استان است که باید از ان ها قدر دان بود.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید