مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع پیاز صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز در ایرانفروش پیاز صادراتیفروش پیاز قرمز صادراتیفروش پیاز سفید

ایا به دنبال فروش انواع پیاز صادراتی هستید؟ چه نوع پیازی برای صادرات میخواهید؟ باور کردنی نیست اما بر اساس گزارش فائو هر یک از ما به‌طور میانگین سالانه بیش از ۱۰کیلوگرم پیاز مصرف می‌کنیم، سبزی مشهور و پرمصرفی که سالانه در۱۷۰کشور جهان به میزان ۷۴میلیون تن تولید می‌شود و بیش از ۷/۳میلیون هکتار از زمین‌های جهان به کشت آن اختصاص می‌یابد.

فروش پیاز صادراتی

پیاز در ایران

بدون شک پیاز یکی از قدیمی‌ترین سبزیجات دارویی و خوراکی در ایران است به‌ طوری‌ که برخی از پژوهشگران معتقدند قدمت مصرف پیاز در ایران به هزاران سال پیش و حتی قبل از میلاد مسیح بازمی‌گردد. درحال‌ حاضر ایران پنجمین تولید کننده بزرگ پیاز در جهان است و سالانه بیش از ۲/۲ میلیون تن پیاز تولید می‌کند. ایران در ۸۰ هزار هکتار زمین پیاز می‌کارد و بازده تولید آن ۴۰ تن در هر هکتار است. پیاز از سبزیجات پرمصرف در ایران به شمار می‌رود و مصرف سرانه آن گاهی اوقات از ۲۵ کیلوگرم در سال فراتر می‌رود. به علت مصرف بالای پیاز در ایران، سالانه تنها ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تن از این محصول به کشورهای همسایه مانند پاکستان و عراق صادر می‌شود.

فروش پیاز صادراتی

فروش پیاز صادراتی

ایا یک نمونه پیاز را با مشخصات ثابت میتوان برای همه کشور ها در نظر گرفت؟ ایا پیازی که برای عراق ارسال میشود با پیازی که برای امارات ارسال میشود یکسان است؟ پیاز به دلیل تنوعی که دارد هر کور یک نمونه و با سایز و مشخصات خاص خودش را دارد و باید طبق سفارش ان ها بسته بندی و سورت نمود. مجموعه سودا سه از محدود مجموعه هایی است که طبق سلیقه مشتری اقدام به سورت و بسته بندی میکند.

فروش پیاز صادراتی

فروش پیاز قرمز صادراتی

فروش پیاز قرمز صادراتی از موارد ارسالی در فصل پاییز و زمستان است که بسیار پر طرفدار و محبوب است. پیاز قرمز را بیشتر کشور های عربی خریدار هستند و بزرگترین تولیدکننده ان نیز کشور هند است. پیاز قرمز خود را با هر کیفیت و بسته بندی میتوانید از ما تهیه نمایید.

انواع پیاز صادراتی

فروش پیاز سفید

از دیگر نمونه های پیاز میتوان به نوع سفید ان اشاره نمود که در کشور ما ایران در ۴ فصل مورد مصرف قرار میگیرد. پیاز سفید با نوع قرمز ان متفاوت است و انواع مختلف دارد که برای صادرات باید به افرادی که سابقه صادرات به این کشور ها را داشته اند راهنمایی بگیرید.

انواع پیاز صادراتی

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید