مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه پیاز اصل درگز در مازندران

آنچه در این مقاله می خوانید...

توزیع پیاز مرغوب درگز در کشورخرید پیار درگز در مازندران
پیاز درگز

عرضه گسترده انواع پیاز اصل شهر درگز در بسیاری از استان های کشور بسیار رونق دارد. استان مازندران هر ساله خریدار خوب پیاز درگز به شمار می آید.

توزیع پیاز مرغوب درگز در کشور

شهر درگز در زمینه تولید بسیاری از محصولات کشاورزی امروزه شهرت بسیار زیادی بدست آورده است. یکی از این محصولات تولید شده در درگز انواع پیاز اصل و مرغوب می باشد. این پیاز به دلیل کیفیت خوب خود دارای طرفداران بسیار زیادی در استان های مختلف کشور می باشد. ماندگاری خوب این محصول یکی از دلایل محبوبیت آن به شمار می آید. کیفیت بسیار بالای پیاز درگز به دلیل استفاده به موقع از نهاده های شیمیایی و بیولوژیک می باشد. کود های ریز مغزی در مزارع شهر درگز به صورت محلول پاشی برگی و در زمان های مناسب به بوته پیاز اصل درگز تزریق می شود. این کود های تغزیه ای به صورت مستقیم در کمیت و کیفیت محصول پیاز اثر می گذارند. کیفیت بسیار خوب این محصول تولید شده در درگز سبب افزایش رونق پیاز کاری در این شهر شده است.

خرید پیار درگز در مازندران

از جمله استان های ایران که هر ساله اقدام به خرید انواع پیاز درجه یک درگز می نماید استان مازندران می باشد. این استان بخش عمده ای از پیاز مصرفی خود را به خصوص در زمان برداشت این محصول از شهر درگز خریداری می کند. علت این مورد علاوه بر کیفیت خوب پیاز درگز به کم بودن مسافت با این شهر می باشد. این مورد سبب کاهش قابل توجه بسیاری از هزینه های بار بری شده است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید