مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه بهترین پیاز بناب در اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

توزیع مرغوب ترین پیاز بناب در دنیاصادارت پیاز بناب در اروپا
پیاز بناب

عرضه و پخش بهترین انواع پیاز تولید شده در شهر بناب در سایر کشور های دنیا امروزه رونق بسیار زیادی دارد. کشور های اروپایی اخیرا تقاضای بسیار زیادی برای خرید پیاز بناب دارا می باشند.

توزیع مرغوب ترین پیاز بناب در دنیا

از شهر های مهم ایران که هر ساله بهترین انواع پیاز را به بازار های داخلی و خارجی عرضه و توزیع می نماید شهر بناب می باشد. از انواع پیاز صاداتی این شهر می توان به انواع پیاز قرمز و سفید اشاره نمود. کیفیت منحصر به فرد پیاز بناب سبب شهرت جهانی این محصول در سال های اخیر شده است. کشاورزان شهر بناب با همکاری کارشناسان رشته کشاورزی توانسته اند در زمینه کیفیت پیاز تولیدی خود به موفقیت های بسیار خوبی برسند. مدیریت علمی تولید پیاز در شهر بناب از زمان قبل از کاشت یعنی انتخاب زمین مورد نظر تا زمان بعد از برداشت پیاز صادارتی یعنی انبار داری و نگهداری راز اصلی این موفقیت می باشد. هر ساله بر اساس آمار های رسمی جهاد کشاورزی پیاز ممتاز شهر بناب به سایر کشور های دنیا در سطح بسیار بالایی صادارت می شود.

صادارت پیاز بناب در اروپا

از خریداران خوب پیاز مرغوب بناب در طول سال های اخیر کشور های اروپایی می باشد. این کشور ها به خصوص با تحقیقات فراوان توانسته اند بهترین پیاز تولید شذه در قاره آسیا را مورد شناسایی قرار دهند. بر اساس مطالعات انجام شده پیاز اصل ایران و به خصوص پیاز تولید شده در شهر بناب در رتبه با کیفیت ترین و سالم ترین پیاز های آسیایی می باشد. طعم و مزه و قیمت مناسب این محصول ایرانی در رونق صادرات آن در کشور های اروپایی اثر بسیار زیادی داشته است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید