مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع پیاز مرغوب زنجان در ارمنستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

توزیع گسترده پیاز زنجانصادارت پیاز زنجان به ارمنستان
پیاز زنجان

عرضه بسیار گسترده انواع پیاز درجه یک شهر زنجان در داخل و خارج ایران هر ساله انجام می شود. کشور ارمنستان یکی از متقاضیان خوب برای خرید پیاز تولید شده در زنجان می باشد.

توزیع گسترده پیاز زنجان

شهر زنجان یکی از مهترین شهر های ایران در زمینه صنعت پر رونق کشاورزی می باشد. وجود منابع آبی سرشار در این شهر بسیار شهرت دارد. در این شهر بسیاری از محصولات کشاورزی در سطح خوبی هر ساله تولید می شود. یکی از این محصولات پر تولید در شهر زنجان انواع پیاز درجه یک و صادارتی می باشد. کیفیت بسیار خوب پیاز زنجان سبب محبوبیت بسیار بالای آن در داخل و خارج ایران شده است. این کیفیت سبب شده است که محصول پیاز زنجان هر ساله بسیار به موقع به فروش برسد. این فروش گسترده سبب شده است که نیاز کمتری به هزینه های انبار دای بشود و در نهایت قیمت تمام شده این محصول نسبت به بسیاری از شهر های ایران نیز مناسب تر باشد. کشور های همسایه شمال ایران نیز همواره از مشتریان بسیار خوب برای پیاز زنجان به شمار می آیند.

صادارت پیاز زنجان به ارمنستان

بسیاری از کشور های همسایه ایران به خصوص کشور های واقع در شمال ایران به متقاضی بسیار خوبی برای پیاز تولید شده در زنجان می باشند. دلیل این مورد کیفیت بسیار بالای این محصول به همراه ماندگاری خوب آن می باشد. مدیریت زراعی صحیح کشاورزان زنجانی به همراه دمای مناسب آب و هوای شهر زنجان در این تولید با کیفیت اثر بسیار خوبی داشته است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید