مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات گسترده پیاز مشهد به خارج ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادارت در حجم بالای پیاز مشهدصادارت پیاز مشهد به کشور های مجاور
پیاز مشهد

صادارت گسترده انواع پیاز مرغوب مشهد به سایر کشور های دنیا هر ساله در حال انجام است. بیشترین حجم خرید پیاز مشهد مربوط به کشور های مجاور ایران است.

صادارت در حجم بالای پیاز مشهد

مزارع اطراف مشهد با داشتن منابع آبی کافی و همچنین امکانات خوب زراعی سالیانه حجم بسیار بالایی از تولید محصولات مختلف کشاورزی را به خود اختصاص داده است. یکی از عمده ترین این تولیدات مربوط به انواع پیاز درجه یک و صادارتی می باشد. پیاز مشهد دارای کیفیت منحصر به فردی می باشد که این مورد باعث شده است که زمینه بسیار خوبی برای صادارت آن به سایر کشور های دنیا فراهم شود. کیفیت خوب این پیاز بیشتر به استفاده درست از سیستم های آبیاری مربوط می باشد. در نتیجه این سیستم های به روز بوته پیاز به ندرت با هرگونه کمبود خشکی مواجه می شود. همچنین تحت اثر این عامل بیماری های قارچی و باکتریایی کمتر با بوته پیاز صادارتی برخورد می نماید.

صادارت پیاز مشهد به کشور های مجاور

به دلیل مرغوب بودن انواع پیاز صادارتی مشهد هر ساله حجم تقاضا برای این پیاز در سطح بسیار بالایی قرار دارد. بیشترین حجم تقاضا برای پیاز مشهد مربوط به کشور های همسایه ایران به خصوص در شمال شرق کشور می باشد. گرجستان و ترکمنستان بیشترین حجم خرید در بین این کشور ها را دارا می باشند. همواره پیاز مشهد در بسته بندی های مناسب به این کشور ها صادر می شود.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید