مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پیاز به عراق و قطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات پیازانواع پیاز صادراتیصادرات پیاز به عراقصادرات پیاز به قطرتهیه پیاز صادراتیصادرات پیاز سفید به عراقصادرات پیاز قرمز به عراقصادرات پیاز زرد به عراقفروش انواع پیاز صادراتیصادرات پیاز به ترکیهاخرین اخبار صادرات پیاز
صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز به عراق و قطر به چه شکل است؟ پیاز صادراتی را از چه مجموعه ای باید تهیه کنیم؟ در این مجموعه انواع پیاز به صورت مستقیم و با بهترین قیمت به بازار عرضه می شود. برای صادرات پیاز به عراق و قطر می توانید با این مجموعه یعنی بازار پیاز ایران ارتباط بگیرید.

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز

پیاز کشور با توجه به تولید بیش از تقاضا در کشور به کشور های همسایه و کشور های اروپایی صادر می شود. کشور های زیادی هستند که به دلیل چهار فصل نبودن و نداشتن امکانات برای کشت پیاز در هر ماه از سال, مجبور به تهیه پیاز مورد نیاز خود از دیگر کشور های فعال در این حوزه می شوند. کشور ما نیز از جمله کشور هایی است که واردات پیاز ندارد و در ماه هایی از سال سفارشات متعددی برای انواع پیاز می شود که بسیار جای امیدواریست.

صادرات پیاز به عراق

انواع پیاز صادراتی

پیاز در رنگ ها و کیفیت های مختلف برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.

پیاز در سه رنگ:

 1. زرد
 2. سفید
 3. و قرمز برای صادرات تهیه می شود.

صادرات پیاز به عراق

از جمله کشور های خریدار پیاز کشور را می توان به:

 • عراق
 • قطر
 • ترکیه
 • قزاقستان
 • روسیه
 • گرجستان
 • افغانستان
 • کویت
 • امارات
 • و … اشاره نمود.

صادرات پیاز به عراق

برای تهیه انواع پیاز برای کشور های نام برده می توانید با ما ارتباط بگیرید.

صادرات پیاز به عراق

یکی از کشور هایی که هر ساله انواع پیاز( پیاز زرد , پیاز سفید , پیاز قرمز ) را از کشور تهیه می کند کشور عراق است. تاجران عراقی اولویت اول ان ها پیاز با قیمت مناسب است و در مرحله دوم کیفیت پیاز مد نظر ان هاست. پیاز در انواع مختلف برای صادرات به عراق موجود است.

 

صادرات پیاز به قطر

کشور قطر بر خلاف عراق پیاز با کیفیت و بسته بندی مناسب سفارش می دهند و در این قضیه بسیار حساس هستند.

صادرات پیاز به عراق

تهیه پیاز صادراتی

انواع پیاز با کیفیت های مختلف در این مجموعه قابل تامین است. پیاز متناسب با کشور های مختلف در این مجموعه قابل عرضه است. پیاز در رنگ های متفاوت به کشور عراق صادر می شود که می تواند بسیار امیدوار کننده باشد.

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز سفید به عراق

صادرات پیاز سفید به عراق در کشور ایران از دیگر پیاز ها بیشتر است. پیاز سفید به دلیل مصرف بالای ان در کشور عراق برای استفاده در رستوران ها و خام خوری بیشترین مصرف را دارد. پیاز سفید در کیفیت های مختلف و بسته بندی های مناسب را از ما بخواهید.

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز قرمز به عراق

صادرات پیاز قرمز به عراق از مهر ماه هر سال تا اسفند ماه در این مجموعه هر روزه انجام می شود. و در مابقی سال پیاز در رنگ های دیگر ارسال می شود. پیاز قرمز ایران دارای سایز و رنگی فوق العاده است.

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز زرد به عراق

صادرات پیاز زرد به عراق در طول سال انجام می شود. پیاز در بسته بندی های مناسب برای شهر های مختلف عراق ارسال می شود. پیاز در عراق به سه صورت به فروش می رسد:

پیاز لوکس

برای پایتخت عراق و شهر های کردنشین عراق بیشتر ارسال می شود.

پیاز درجه یک

برای بازار های تره بار برای عرضه و فروش

پیاز متوسط

برای مناطق پایین عراق ارسال می شود.

صادرات پیاز به عراق

فروش انواع پیاز صادراتی

فروش انواع پیاز در مجموعه سودا سه پیاز کیفیت و قیمت های متفاوت انجام می گیرد. این مجموعه با تجربه ای که در طول این سال ها دارد پیاز مناسب برای کشور های مختلف را مطلع است و به طور سفارشی انواع پیاز را سورت و بسته بندی می کند. صادرات پیاز در سال ۹۸ بسیار مناسب بود و صادرات پیاز به قطر، صادرات پیاز به هندوستان و صادرات پیاز به پاکستان بیش از سال های پیش انجام گرفت.

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز به ترکیه

کشور ترکیه از جمله بزرگترین تولیدکنندگان پیاز در اروپا است که در بین کشور های جهان نیز رتبه ۶ را دارد و بسیار در این زمینه قدرتمند است. از جمله دلایلی که باعث می شود کشوری مثل ترکیه از ایران خریداری کند به دلیل موقعیت جغرافیایی این کشور است که میتواند به کشور های اروپایی پیاز صادر نماید و حتی از ایران خریداری کند و به دیگر کشور ها صادر نماید.

صادرات پیاز به عراق

اخرین اخبار صادرات پیاز

صادرات پیاز در طول سال به دلایل مختلف مانند مشکلات سیاسی، درگیری، بیماری ها، بالارفتن قیمت ها و اعتصاب کامیون دار ها به مشکل میخورد و در یک زمانی متوقف میشود که در شبکه های اجتماعی این مجموعه اطلاع رسانی می کنیم.

صادرات پیاز به عراق

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “صادرات پیاز به عراق و قطر”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید