مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پیاز به عراق و روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات مرغوب ترین پیاز صادرات پیاز به عراق و روسیهشهر های تولید کننده پیازخرید پیاز صادراتیصادرات پیاز به پاکستانقیمت هر کیلو پیاز در عراق
صادرات پیاز

صادرات پیاز به کشور های همسایه ایران در طول سال انجام می شود. کشور عراق یکی از بهترین وارد کننده های پیاز ایران به شمار می آید. برای تهیه پیاز برای ارسال به کشور های همسایه و دیگر کشور ها می توانید با مجموعه بازار پیاز ایران ارتباط بگیرید.

صادرات مرغوب ترین پیاز

برای ورود به صادرات انواع محصولات کشاورزی توجه فراوان و ویژه به کیفیت محصول تولید شده در ایران از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. به ویژه در مورد محصول پیاز به خصوص انواع پیاز, این مورد از اهمیت بیشتری برخوردار است. معمولا بهترین پیاز قرمز به کشور های همسایه ایران صادر می شود.

کیفیت پیاز و خاصیت انبارداری این محصول را می توان با مدیریت صحیح زراعی به نحو بسیار زیادی بهبود بخشید. یکی از این موارد مدیریتی در مورد کنترل و مدیریت بیماری ها به خصوص بیماری های قارچی می باشد. این بیماری های به شدت باعث افت محصول و پوسیدگی جبران ناپذیر پیاز قرمز می شوند. پیشگیری از بروز این بیماری ها در مزارع پیار بهترین روش مبارزه به حساب می آید. بروز این بیماری ها با افت کیفیت رابطه مستقیمی دارد.


صادرات پیاز به عراق و روسیه

به دلیل کیفیت بسیار خوب پیاز تولید شده در شهر های مختلف ایران تقاضا در کشور های عراق و روسیه برای این محصول بسیار زیاد می باشد. مدیریت صحیح زراعی در مزارع ایران سبب شده است که قیمت تمام شده پیاز تولید شده در ایران نسبت به پیاز تولید شده در عراق بسیار پایین تر باشد. این مورد دلیل اصلی برای وارد کردن انواع پیاز درجه یک ایران به خصوص پیاز قرمز در عراق و پیاز سفید در روسیه می باشد.

صادرات پیاز به عراق

استفاده بهینه از منابع آبی با استفاده از سیستم های آبیاری تحت فشار به خصوص آبیاری قطره ای سبب شده است که سطح زیر کشت پیاز در ایران بسیار بالا برود. این افزایش سطح کشت به نوبه خود سبب کاهش بسیاری از هزینه ها در ایران شده است.

شهر های تولید کننده پیاز

 • کرمان
 • خراسان
 • خوزستان
 • اصفهان
 • شیراز
 • هرمزگان
 • کرمانشاه
 • سیستان
 • شهرکرد
 • زنجان
 • تبریز
 • و …

فروش پیاز اصفهان

خرید پیاز صادراتی

پیاز صادراتی را توجه داشته باشید که طبق تجربه مجموعه ما در این سال ها متجه شده ایم که کشور های مختلف نیاز های متفاوت دارند و برای خرید پیاز صادراتی کشور عراق نیز دارای سلیقه های مختلف و سطح طبقاتی متفاوتی هستند به همین خاطر کیفیت های متفاوتی خرید می کنند. خرید پیاز صادراتی خود را در کیفیت های مختلف و نمونه های مختلف از ما بخواهید.

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز به پاکستان

کشور پاکستان نیز یکی از کشور های اسیایی است که در تولید پیاز بسیار فعال است و خود ان یک قطب تولید محسوب میشود و به دلیل ارتباط با کشور های همسایه خود در بعضی از مواقع از ایران نیز خریداری می کند و نمونه ان سال ۹۸ بود.

صادرات پیاز به عراق

قیمت هر کیلو پیاز در عراق

توجه داشته باشید که ملاک قیمت پیاز در کشور عراق برای قیمت گذاری نیست چراکه قیمت هر کیلوگرم پیاز در عراق به صورت جزئی است و خرید و فروش می شود و در مرحله دوم چون کشور عراق برای واردات محصولات گمرک نیز به ان تعلق می گیرد لذا قیمت بسیار متفاوت می شود و باید اعلام کنیم که ملاک این گزینه نیست بلکه کشش بازار و عرضه و تقاضا است.

صادرات پیاز به عراق

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید