مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پیاز به عراق در تناژ بالا ی ۲۰ تن

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات پیاز به عراق در تناژ بالاانواع پیاز موجود در ایرانخرید انواع پیاز صادراتیپیاز های مناسب عراقصادرات پیاز در سال ۹۹صادرات پیاز به ترکیه
صادرات پیاز به عراق در تناژ بالا

صادرات پیاز به عراق در تناژ بالا در چه مجموعه ای انجام می شود؟ صادرات پیاز به عراق در تناژ بالای ۲۰ تن به صورت مستقیم انجام می گیرد. کشور عراق با توجه به هم مرز بودن ان با کشور و نداشتن شرایط اب و هوایی مناسب بسیاری از محصولات کشاورزی خود را از کشور ما تهیه می کنند. کشور ایران به دلیل داشتن منابع ابی مناسب و داشتن اب و هوای چهار فصل این پتانسیل را دارد که در هر چهار فصل پیاز برداشت شده خود را به کشور های مختلف صادر کند.

صادرات پیاز به عراق در تناژ بالا

کشور عراق یکی از کشور هایی است که پیاز کشور را در زمان هایی به صورت تناژ تهیه می کند. سلیقه مردم عراق در استفاده از پیاز بسیار شبیه به مردم ایران است به همین دلیل صادرات پیاز به کشور عراق بسیار راحت تر از دیگر کشور ها است. پیاز در انواع مختلف و سایز های مختلف در کشور کشت می شود و تاجران به راحتی می توانند سفارش خود را ارائه دهند. پیاز معمولا در تناژ بالا به کشور عراق صادر می شود.

انواع پیاز موجود در ایران

پیاز در انواع مختلف در کشور کشت می شود از جمله ان ها می توان به:

  1. پیاز زرد
  2. پیاز سفید
  3. پیاز قرمز اشاره کرد.

صادرات پیاز به کشور عراق

بیشترین خرید پیاز توسط تجار عراقی, پیاز سفید و پیاز زرد است. این پیاز ها را در هر موقع از سال که بخواهید می توانید از این مجموعه خریداری نمایید.

خرید انواع پیاز صادراتی

پیاز صادراتی در انواع مختلف در مرکز پیاز ایران به فروش می رسد. تجار عراقی پیاز خریداری شده را برای استفاده در موارد زیر خریداری می کنند:

  • برای مصرف روزانه
  • برای رستوران ها
  • برای استفاده در کارخانه ها

صادرات پیاز به روسیه

پیاز های مناسب عراق

کشور عراق نیز از مشتریان پیاز در طول سال است و به نوعی ان را میتوان جزو یکی از شهر های خودمان دانست و مصرف پیاز ان ها نیز مانند ایران است و پیاز را در سه رنگ استفاده می کنند که بیشترین ان پیاز زرد و سفید است. توجه داشته باشید که پیاز های با کیفیت مناسب را باید برای این کشور ارسال کنید مگر اینکه خودشان تقاضا پیاز درجه دو کنند.

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز در سال ۹۹

صادرات پیاز در سال ۹۸ با توجه به مسائل زیادی که پیش امد مانند سال ۹۷ روند خوبی داشت و بسیار مورد استقبال بود. صادرات پیاز در سال ۹۹ با توجه به این مسائل و بیماری ها بسیار پیچیده شده و اگر بتوانیم این بیماری را کنترل کنیم باید چمداشت خوبی داشته باشیم نسبت به ان و میتواند روند خوبی داشته باشد.

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز به ترکیه

کشور ترکیه از خریداران عمده پیاز در سال ۹۷ بود که به دلیل کمبود پیازی که پیدا کردند از کشور ایران خریداری نمودند. با توجه به اینکه این کشور با دیگر کشور های اروپایی در رابطه است این امکان را ایجاد کرده که از ایران خرید کند و به دیگر کشور ها ارسال نماید.

صادرات پیاز به عراق

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “صادرات پیاز به عراق در تناژ بالا ی ۲۰ تن”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید