مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پیاز به ترکیه و دیگر کشور ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

پیاز در کشورصادرات پیاز در کشورصادرات پیاز به ترکیهصادرات پیاز در سال ۹۸قیمت روز پیازصادرات پیاز زردصادرات پیاز قرمزبرترین شرکت صادرکننده پیازپخش عمده پیاز تازهصادرات پیاز به عراقپیاز مناسب بازار ترکیهخرید پیاز صادراتی
صادرات پیاز به ترکیه

صادرات پیاز به ترکیه و  دیگر کشور ها به چه شکل انجام می گیرد؟ پیاز مناسب برای صادرات به این کشور ها را از کجا باید تهیه کرد؟ انواع پیاز صادراتی را با بهترین قیمت می توانید از مجموعه بازار پیاز ایران تهیه نمایید و برای صادرات استفاده کنید. پیاز برای صادرات باید دارای شاخصه هایی باشد که در ادامه به توضیح ان می پردازیم.

صادرات پیاز به ترکیه

پیاز در کشور

پیاز یکی از محصولات پر مصرف در کشور است. پیاز به دلیل مصرف ان در سبد غذایی و غذایی به صورت وسیع در کشورمان کشت می شود که این امر از سالیان قبل ادامه داشته و هر ساله شاهد رشد ان هستیم. به لطف خداوند متعال و بارش های زیاد اخیر این امکان برای کشت در زمین های مختلف در سراسر کشور مهیا شده که این امر را مهمترین پیشرفت کشت سالیان اخیر بوده است.

از جمله شهر هایی که به کشت این گیاه می پردازند می توان به:

 • خوزستان
 • تبریز
 • هرمزگان
 • کرمان
 • اصفهان
 • فارس
 • خراسان
 • کرمانشاه
 • شهرکرد
 • زنجان
 • و … اشاره نمود. این شهر ها در فصل های مختلف اقدام به کشت می کنند که بیشترین مصرف ان برای بازار های داخلی است چراکه پیاز صادراتی اداب زیادی دارد که در ادامه به ان خواهیم پرداخت.

شهر های نام برده در بالا هر کدام در یک فصل متناسب با اب و هوای ان منطقه پیاز موجود را کشت و برداشت می کنند. برای خرید پیاز باید نکات زیادی را رعایت کنید که یکی از ان ها این است که پیاز را برای کجا می خواهید برای چه قشری از مردم. شاید بگویید که تفاوتی ندارد ولی از نظر مجموعه ما به دلیل سابقه کاری در بازار های داخلی و صادراتی تفاوت زیادی است به طور مثال پیازی که برای شهر قم می رود و پیازی که برای تهران ارسال می شود متفاوت است.

صادرات پیاز در کشور

پیاز همان طور که گفته شد در شهر های زیادی از کشورمان کشت می شود به همین خاطر ان را به یک محصول صادراتی تبدیل کرده است. پیاز تولید شده در کشور علاوه بر تامین نیاز داخلی, برای کشور هایی نظیر:

 • ترکیه
 • روسیه
 • عراق
 • عمان
 • ترکمنستان
 • گرجستان
 • کویت
 • قطر
 • و دیگر کشور ها صادر می شود.

پیاز موجود برای صادرات به هر کدام از این کشور ها را می توانید با ارتباط با مجموعه تهیه نمایید. مجموعه سودا سه پیاز در طول سال فعالیت خود را برای بازار داخلی و صادراتی دارد و فعالیت خود را به طور مداوم دارد.

صادرات پیاز به ترکیه

یکی از کشور هایی که خریدار پیاز کشورمان هستند و در یک فصل اقدام به تهیه ان می کنند کشور ترکیه است. پیاز در سه رنگ ( پیاز زرد پیاز سفیدپیاز قرمز ) برای کشور ترکیه اماده و بارگیری می شود. کشور ترکیه نیز پیاز با کیفیت و سایز مناسب مد نظرشان است و روی این دو پارامتر تاکید خاصی دارند.

صادرات پیاز در سال ۹۸

صادرات پیاز در سال ۹۸ چگونه است؟
بسیاری از صادرکنندگان و کشاورزان به دنبال جواب این سوال هستند که در اینجا به توضیح ان میپردازیم. صادرات پیاز در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ کمی متفاوت است و تفاوت ان در نوع خرید تاجران است. در سال ۹۸ پیاز طلایی قیمت مناسب تری داشت و در سال ۹۸ پیاز قرمز قیمت ان بهتر میشود. پیاز قرمز با توجه به اینکه خریداران ان کشور های حاشیه خلیج فارس و کشور های اسیایی هستند قیمت ان متفاوت تر می شود و ان نیز به دلیل کمبود پیاز در کشور هند و پاکستان است.

صادرات پیاز به ترکیه

قیمت روز پیاز

پیاز یکی از محصولات مهم در میدان های تره بار و هر کشور است. به دلیل اهمیت این محصول قیمت ان به صورت روزانه و با توجه به عرضه و تقاضا تغییر می کند. قیمت روز پیاز را برای صادرات و بازار های داخلی می توانید از مجموعه فعال ما در این حوزه استعلام کنید.

صادرات پیاز به ترکیه

صادرات پیاز زرد

صادرات پیاز زرد  به کدام کشور ها انجام می شود؟
چه کشور هایی اقدام به خرید پیاز زرد می کنند؟
صادرات پیاز زرد از کشور ایران معمولا تا برج ۸ به کشور عراق انجام می گیرد و بعد از ان به دلیل مصرف پیاز زرد در کشور های اروپایی این امکان برای صادرات پیاز به کشور های اروپایی انجام می گیرد. پیاز زرد معمولا به کشور های اروپایی انجام می شود و کشور های اسیایی کمتر اقدام به خرید می کنند.

صادرات پیاز به ترکیه

صادرات پیاز قرمز

پیاز قرمز نسبت به پیاز زرد صادرات ان برای کشور های حاشیه خلیج فارس بیشتر انجام می گیرد. پیاز قرمز از جمله پیاز های مناسب برای صادرات به این کشور ها است که بسیار برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد. پیاز قرمز در سال ۹۸ به بیشترین میزان صادرات خود در ده سال اخیر انجام گرفته است.

صادرات پیاز به ترکیه

برترین شرکت صادرکننده پیاز

شرکت های صادرکننده معمولا در یک حوزه مشخص کار نمی کنند. مجموعه سودا سه پیاز از جمله مجموعه هایی است که فقط در حوزه صادرات پیاز فعال است و بیشترین صادرات پیاز را دارد. این مجموعه با تولید پیاز و فعالیت در حوزه صادرات این امکان را برای دیگر تاجران و فروشندگان پیاز ایجاد نموده است.

صادرات پیاز به ترکیه

پخش عمده پیاز تازه

پخش عمده پیاز تازه در سه نوع سفید و زرد و قرمز برای مصرف به صورت عمده مخصوصا در تره بار ها و برای صادرات انجام می گیرد. پیاز با توجه به دارا بودن انواع مختلف این امکان را برای ما ایجاد کرده تا بتوانیم برای مصرف های مختلف ان را فراهم کنیم.

صادرات پیاز به ترکیه

صادرات پیاز به عراق

کشور عراق یک کشور مصرف کننده است و انواع محصولات از جمله پیاز را خریداری می کند. صادرات پیاز به عراق از کشور ما ایران از اول سال و تا اخر سال به صورت مداوم انجام می گیرد و به نوعی دیگر کشور عراق مانند یکی از استان های ایران است و مداوم به کشور عراق انجام می گیرد. کشور عراق از هر سه نمونه پیاز خرید دارد و به نسبت خرید می کند.

صادرات پیاز به ترکیه

پیاز مناسب بازار ترکیه

پیاز مناسب بازار ترکیه با دیگر کشور ها متفاوت است و باید خرید های خود را از مجموعه هایی انجام دهید که سابقه زیادی در این کار داشته اند. کشور ترکیه به دلیل اینکه محصول بعد از ارسال به ان کشور قرنطینه می شود و ازمایشات لازم برای سلامت محصول انجام می گیرد باید محصول دارای کیفیت و حتی سایز مناسب باشد. مجموعه سودا سه پیاز از فعالان فروش پیاز برای کشور ترکیه است که از نوع پیاز و بسته بندی مناسب ان کشور را انجام می دهد.

صادرات پیاز به ترکیه

خرید پیاز صادراتی

خرید پیاز صادراتی را در نظر داشته باشید که از مکان های مناسب انجام دهید چراکه کیفیت پیاز ها متفاوت است و پیازی که برای مصرف داخل است و پیازی که برای عراق و ترکیه می رود از نظر کسانی که فعالیت گسترده دارند متفاوت است. پیاز صادراتی برای ارسال به کشور های مختلف را می توانید با ارتباط با مجموعه بازار پیاز ایران تهیه نمایید.

صادرات پیاز به ترکیه

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید