مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پیاز از ایران | بزرگترین مرکز پیاز صادراتی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات پیاز از ایرانصادرات پیاز به عراقصادرات پیاز به روسیهانواع پیاز موجود در مجموعه پیازصادرات پیاز به ترکیهصادرات پیاز به پاکستانصادرات پیاز به روسیه در سال ۹۸صادرات پیاز بنابصادرات پیاز خراسان شمالیقیمت بهترین پیاز صادراتیصادرات پیاز از ایران
صادرات پياز از ايران

صادرات پیاز از ایران چگونه است؟ برای صادرات باید از کدام مجموعه پیاز تامین کنیم؟ کشور ایران با داشتن پیاز در انواع مختلف و تولید سالانه حدود ۳ میلیون تن این امکان را ایجاد کرده تا در بین ۱۰ کشور تولید کننده بزرگ این محصول قرار بگیرد و علاوه بر تامین پیاز مورد نیاز خود به دیگر کشور ها نیز صادرات داشته باشد و ارز اوری کند. با تولید مناسب و نظارت بر کشاورزی این محصول از لحاظ کیفی می توان در بازار های جهانی سهم مناسبی برای کشور ایجاد نمود. مجموعه سودا سه پیاز از مجموعه های فعال در این موضوع میباشد که به کشور های مختلف ارسال محصول دارد.

صادرات پیاز از ایران

صادرات پیاز به عراق

کشور عراق از کشور های همسایه ایران است که روابط تجاری بسیاری با هم دارند, با توجه به اوضاع عراق و نبود امکانات برای کشاورزی این کشور می توان گفت از خریداران مهم محصولات کشاورزی در بین کشور ها برای ایران همین کشور است که در هر ۱۲ ماه از سال پیاز را از کشور ایران در کیفیت های مختلف خریداری می کند.

صادرات پیاز از ایران

صادرات پیاز به روسیه

صادرات پیاز به روسیه نیز مانند دیگر محصولات انجام می شود کشور روسیه به دلیل اینکه جمعیت زیادی دارد این امکان را برای کشوز های اطراف ان به وجود اورده تا انواع محصولات کشاورزی را به این کشور ارسال کنند کشور روسیه بعد از ترکیه عمده محصولات خود را از ایران خریداری می کند که این جای امیدواری دارد و با ارسال محصولات سالم می توان بازار این کشور را به دست گرفت.

صادرات پیاز از ایران

 

انواع پیاز موجود در مجموعه پیاز

ایا انواع پیاز برای مصارف مختلف در مجموعه پیاز سودا سه موجود است؟ ایا می توان پیاز را در رنگ های متفاوت تهیه نمود؟ به دلیل اینکه فعالیت کلی و اصلی مجموعه ما در حوزه پیاز است به همین خاطر این امکان برای ما وجود دارد و انواع پیاز را به طور کلی در طول سال موجود داریم و خریداران از این بابت نیز می توانند خیال ان ها اسوده باشد.
این مجموعه به دلیل فعالیت گسترده و مستمر در این حوزه و گذاشتن تمرکز خود برای دغدغه های خریداران این محصول چندین سال است که به صورت تخصصی در حال کشت و خرید و فروش انواع پیاز در شهر های مختلف است و برای صادرات به کشور های مختلف کارنامه ای درخشان دارد.

صادرات پیاز از ایران

صادرات پیاز به ترکیه

کشور ترکیه یکی دیگر از کشور های همسایه ایران است که رابط بین ایران و کشور های اروپایی است. کشور ترکیه پیاز کشور خود را برای مصرف داخلی خود نگه میدارد و برای صادرات پیاز به دیگر کشور های اروپایی از کشور هایی مانند ایران و دیگر کشور ها مثل اذربایجان و ترکمنستان خریداری می کند و ارسال می نماید. صادرات پیاز به ترکیه در دو نوع زرد و قرمز معمولا انجام می شود که حجم بالایی است.

صادرات پیاز از ایران

صادرات پیاز به پاکستان

کشور پاکستان از جمله کشور های تولید کننده پیاز به صورت عمده در جهان است ولی ئر مواقعی به دلیل کمبود پیاز و بارش های زیاد در ان منطقه و یا صادرات پیاز خود به دیگر کشور ها اقدام به خرید پیاز از ایران می کند. پیاز مناسب برای کشور پاکستان پیاز قرمز است و دیگر پیاز ها را کمتر خریداری می کنند.

صادرات پیاز از ایران

صادرات پیاز به روسیه در سال ۹۸

صادرات پیاز ایران به روسیه در سال ۹۸ چگونه بود؟ ایا پیاز ایران به روسیه صادر شد؟
کشور روسیه هر ساله به مقدار کم پیاز از ایران خریداری می کرد و در سال ۹۸ این مقدار خرید به پایین ترین حد رسید و به مقدار بسیار کم پیاز سفید و طلایی از ایران تهیه نمودند و این نشان دهنده این است که پیاز را از دیگر کشور ها با کیفیت و قیمت مناسب تهیه نموده است.

صادرات پیاز از ایران

صادرات پیاز بناب

صادرات پیاز بناب در دو رنگ قرمز و زرد انجام می گیرد می توان گفت که پیاز بناب از جمله پیاز هایی است که برند  محسوب می شود و برای صادرات مناسب است. صادرات پیاز در هر سال متفاوت است و بستگی به شرایط کشور های اطراف دارد و با کمبود پیاز در کشور های دیگر امکان برای کشور های ما ایجاد می شود.

صادرات پیاز از ایران

صادرات پیاز خراسان شمالی

صادرات پیاز خراسان شمالی به کشور های اروپایی و کشور عراق انجام می گیرد این نمونه پیاز دارای کیفیتی مناسب است و ماندگاری بسیار بالایی دارد. شهر های ایران نیز از این نمونه پیاز خریداری می کنند چون کیفیتی مناسب دارد. پیاز خراسان شمالی در دو رنگ زرد و قرمز انجام می شود که ۹۰ درصد ان طلایی است.

صادرات پیاز از ایران

قیمت بهترین پیاز صادراتی

بهترین پیاز صادراتی چه پیازی است و چگونه می توان بهترین پیاز را شرح داد؟
بهترین پیاز صادراتی پیازی است که کاملا پیاز های ناسالم و خراب از ان جدا شود و سایز ان نیز طبق نظر مشتری انجام گیرد و در بسته بندی های ۱۰ الی ۲۵ کیلوگرمی قرار گیرد تا برای حمل ان نیز دچار مشکل نشویم. قیمت بهترین پیاز صادراتی را با توجه به پارامتر های نام برده شده سنجیده میشود که این موارد در مجموعه های خیلی کمی رعایت می شود و یک کار تخصصی است که مجموعه سودا سه پیاز ان را سال هاست که انجام می دهد.

صادرات پیاز از ایران

صادرات پیاز از ایران

صادرات پیاز از ایران در هر سال انجام می پذیرد و این فرصت برای کشاورزان و فروشندگان ان مهیا می شود تا بتوانند ان را خریداری نمایند. صادرات پیاز از ایران معمولا به کشور های حاشیه خلیج فارس و همچنین کشور های همسایه اروپایی در ماه هایی از سال انجام می گیرد. صادرات یک امر ضروری برای کشور است و به همین منظور این مجموعه پیاز را با بهترین مشخصات در اختیار صادر کنندگان قرار می دهد.

صادرات پیاز از ایران

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید