مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادارت گسترده پیاز دزفول به گرجستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادارت عمده پیاز دزفولصادارت پیاز به گرجستان
پیاز دزفول

صادارت گسترده انواع پیاز مرغوب دزفول به سایر کشور ها سهم خوبی در رونق اقتصادی این شهر دارد. کشور گرجستان یکی از گزینه های خوب برای صادارت این محصول به شمار می آید.

صادارت عمده پیاز دزفول

شهر های مختلف استان خوزستان همواره سهم بسیار بالایی در صادارت انواع محصولات کشاورزی ممتاز به خود اختصاص می دهند. پیاز درجه یک تولید شده در شهر دزفول توانسته است هر ساله سهم بسیار بالایی از صادارت محصولات کشاورزی این استان را به خود اختصاص دهد. انواع پیاز مرغوب تولید شده در دزفول به صورت بسیار خوبی به سایر کشور ها به خصوص کشور های مجاور ایران سالانه صادر می شود. کیفیت و ماندگاری خوب این محصول در دزفول سبب افزایش تقاضای سال به سال برای خرید آن شده است. عاری بودن از انواع آفات و بیماری ها نیز در جلب مشتری های بیشتر اثر بسیار خوبی گذاشته است.

صادارت پیاز به گرجستان

کشور گرجستان یکی از گزینه های بسیار خوب برای صادارت انواع پیاز مرغوب به شمار می آید. مجاورت و نزدیکی با ایران بهترین عامل برای خرید پیاز صادارتی ایران می باشد. خریداران پیاز ممتاز در این کشور به خوبی به کیفیت پیاز ایران آشنایی دارند. سلامت پیاز ایران در کشور گرجستان پس از آزمایشات دقیق غذایی و پزشکی هر ساله مورد تایید قرار می گیرد. علت این سلامت خوب را کارشناسان به حداقل استفاده کشاورزان ایرانی از کود های شیمیایی مربوط می دانند.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید