مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادارت پیاز مرغوب همدان به پاکستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادارت گسترده پیاز اصل همدانخریدار عمده پیاز همدان در پاکستان
پیاز همدان

صادارت انواع پیاز مرغوب و ممتاز شهر همدان به کشور های همسایه شرقی ایران هر ساله در حال انجام است. کشور پاکستان از جمله خریداران اصلی پیاز همدان در هر سال می باشد.

صادارت گسترده پیاز اصل همدان

شهر همدان در زمینه تولید بسیاری از محصولات کشاورزی به خصوص انواع پیاز اصل و مرغوب شهرت جهانی دارد. کیفیت خوب این محصول تولید شده در همدان سبب افزایش محبوبیت آن در بین مردم کشور های همسایه به خصوص کشور های همسایه شرقی ایران شده است. این کیفیت به دلیل اقلیم مناسب شهر همدان برای تولید انواع پیاز می باشد. پیاز مرغوب همدان در نتیجه استفاده بهینه از منابع آبی بدست می آید. سیستم های آبیاری تحت فشار به خصوص آبیاری قطره ای در تولید بالای پیاز در همدان اثر زیادی داشته است. همچنین به کار بردن کود های ریز مغزی میکرو به صورت محلول پاشی برگی در کیفیت نهایی پیاز اثر ویژه ای داشته است. این محلول پاشی های برگی در مزارع همدان در هر ده روز یک بار و به صورت متناوب انجام می شود.

خریدار عمده پیاز همدان در پاکستان

از کشور های همسایه ایران واقع در شرق کشور که خرید عمده پیاز ایران را هر ساله انجام می دهد کشور پاکستان می باشد. تاجران این کشور از جمله خریداران اصلی پیاز ایران به خصوص پیاز ممتاز و صادارتی همدان می باشند. کیفیت پیاز تولید شده در پاکستان با سلیق مصرف کنندگان این کشور سازگاری خوبی ندارد. اما پیاز ایران و به ویژه پیاز همدان با طعم تند و خاص خود طرفدارن زیادی در پاکستان پیدا کرده است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید