مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شیوه صحیح کشت پیاز درجه یک در درگز

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشت اصولی انواع بذر پیازکشت علمی پیاز در درگز
پیاز درجه یک

شیوه صحیح کشت انواع بذر پیاز در تولید نهایی و همچنین در کیفیت نهایی این محصول اثر بسیار بالایی دارد. کشاورزان شهر درگز با دانش و تجربه بالای خود به خوبی توانسته اند به روش علمی پیاز درجه یک بکارند.

کشت اصولی انواع بذر پیاز

امروزه یکی از اصولی ترین روش های تولید هر محصول کشاورزی در ابتدا روش درست کاشت بذر آن محصول می باشد. در مورد محصول پیاز برای رسیدن به حداکثر عمکرد نهایی استفاده از روش علمی کشت انواع بذر مرغوب پیاز بسیار با اهمیت است. همچنین روش اصولی کاشت پیاز در کیفیت نهایی این محصول نیز بسیار اهمیت دارد. کنترل بسیاری از بیماری ها و آفات خاص پیاز با این روش بسیار آسان تر انجام می شود. منظور از کشت صحیح رعایت دقیق فواصل کاشت و همچنین فاصله بذر ها از یکدیگر می باشد.

کشت علمی پیاز در درگز

یکی از شهر هایی که در ایران به کشت، داشت و برداشت اصولی و علمی انواع پیاز صادارتی شهرت دارد شهر درگز می باشد. این مورد ر نتیجه تلفیق دانش و تجربه این کشاورزان خبره بدست آمده است. کشاورزان درگزی فواصل کاشت بین ردیف ها و روی پشته ها را بر اساس میزان منبع آب و پتانسیل بذر مصرفی تنظیم می نمایند. این کشاورزان معتقدند که هر رقمی از پیاز درجه یک ممکن است برای کشت نیاز به مقدار متفاوتی از بذر داشته باشد. استفاده از بذور هیبرید و اصلاح شده پیاز در درگز امروزه رواج بسیار خوبی دارد.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید