<پیاز ایران
خانه / پیاز دزفول / خرید پیاز کله دزفول برای صادرات

خرید پیاز کله دزفول برای صادرات

پیاز کله دزفول را از کجا تهیه کنیم؟ پیاز کله را برای صادرات می خواهید؟ پیاز کله برای کشور هایی که در سطح پایین اقتصادی هستند و توان خرید محصول های با کیفیت تر را ندارند صادر می شود. و در مواردی نیز برای استفاده از ان در صنعت غذا تهیه می کنند که در کشور خودمان ایران نیز به همین شکل است.

خرید پیاز کله

پیاز کله به پیازی گفته می شود که بسیار درشت است و برای کارخانه ها و رستوران ها بسیار کاربردی است زیرا هم دور ریز کمتری دارد و هم در زمان صرفه جویی می شود، هم در قیمت صرفه جویی میشود و هم طعم مناسب تری دارد برای غذا این نمونه از پیاز. پیاز کله را در طول سال از ما میتوانید تهیه نمایید.

خرید پیاز کله دزفول

خرید پیاز دزفول

خرید پیاز دزفول از جمله مواردی است که در این مجموعه به فروش میرسد و میتوانید نسبت به خرید پیاز دزفول اقدام نمایید. پیاز دزفول در بهار و تابستان موجود است و در این دو فصل از نمونه های با کیفیت پیاز زرد محسوب میشود.

خرید پیاز کله دزفول

صادرات پیاز به عراق

صادرات پیاز از جمله مواردی است که هر ساله به عراق صادر میشود به دلیل نزدیک بودن استان خوزستان به عراق این امکان بسیار مناسب است که با هزینه حمل پایین پیاز را به عراق صادر نماییم. صادرات پیاز به عراق در هر تناژی امکان پذیر است و کافیست که با ما در تماس باشید.

خرید پیاز دزفول

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پیاز دزفول

خرید پیاز دزفول

ایا به دنبال خرید پیاز دزفول هستید؟ ایا میدانید پیاز دزفول چه زمانی برداشت میشود؟ …

دیدگاهتان را بنویسید