مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پیاز قرمز به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کامل پیاز قرمز با بهترین کیفیتخرید پیاز قرمز صادراتی

پیاز به عنوان یک سبزی بسیار محبوب و پر استفاده در بین خانواده های ایرانی به شمار می آید به گونه ای که می توان گفت کمتر غذایی یافت می شود که در تهیه آن از پیاز استفاده نشود. نحوه مصرف پیاز ممکن است به صورت خام کنار آبگوشت، املت، تخم مرغ و…. یا به صورت تفت داده شده در انواع خورشت ها مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به معرفی و خرید پیاز قرمز خواهیم پرداخت.

خرید پیاز قرمز به صورت عمده

معرفی کامل پیاز قرمز با بهترین کیفیت

معرفی کامل پیاز قرمز با بهترین کیفیت پیاز به چند نوع تقسیم می شود که نوع قرمز آن را معرفی می کنیم. به طور کلی می توان گفت پیلز دارای خواص بی شماری است و علاوه بر کاربرد آن در غذا، مورد درمانی نیز دارد. از جمله فواید آن درمان جای جوش، لک صورت و آثار سوختگی، درمان سردرد به این گونه که تیکه ای از پیاز را شب هنگام در جوراب خود قرار داده تا اثر شگفت انگیز آن را مشاهده کنید.

همچنین می تواند به عنوان یک مسکن و شربت قوی برای درمان گلودرد، سرماخوردگی و سرفه باشد به این نحو که مقداری پیاز را در آب جوشانیده و مورد استفاده قرار داد یا این که به صورت خام مصرف نمود با وجود بوی ناخوشایندی که بعد از مصرف دارد می‌ارزد که به جای داروهای شیمیایی مصرف نمود.

پیازقرمز به دلیل آنتی اکسیدان های قوی که دارد بهترین نوع پیاز شناخته شده است و قوی ترین اثر را در کاهش کلسترول خون و پیشگیری از وقوع سرطان‌را دارد. رنگ قرمز این پیاز به دلیل وجود آنتوسیانین می باشد و از جوشانده این پیاز به عنوان رنگ طبیعی استفاده می شود.

پیاز قرمز نسبت به سایر پیازها دارای فیبر بیشتری می باشد. البته که نمی توان گفت کدام نوع پیاز بر دیگری برتری دارد چرا که هر کدام خواص و فواید مربوط به خود را دارند و ممکن است یک ویژگی بر ویژگی دیگری غالب باشد. پیاز قرمز در بسیارب از شهرهای ایران کشت و عرضه می شود اما اگر بخواهیم بهترین و مرغوب ترین پیاز قرمز را معرفی کنیم، پیاز شهرستان بناب واقع در استان آذربایجان شرقی مرغوب ترین و درشت ترین و خوش رنگ ترین پیاز را دارا و زیر کشت می رود به همین دلیل پیاز صادراتی نیز از این شهر صورت می گیرد.

خرید پیاز قرمز صادراتی

خرید پیاز قرمز صادراتی خرید پیاز قرمز صادراتی از کشور ایران صورت می گیرد و بیشتر به کشورهای اروپایی و آسیایی انجتم می گیرد. همانطور که گفته شد پیاز بناب بیشترین مقدار صادرات را انجام می دهد چرا که مرغوب ترین و باکیفیت ترین پیاز را عرضه می کند. همچنین قیمت پیاز در ایران نسبت به سایر کشورها قیمت مناسب تری جهت صادرات را دارا می باشد.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید