مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پیاز قرمز برای صادرات به عمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید پیاز صادراتی قرمزپیاز مناسب عمانپیاز سایز صادراتی چیست؟

پیاز قرمز مناسب و صادراتی برای ارسال به عمان می خواهید؟ قیمت پیاز قرمز را برای صادرات می دانید؟ از جمله کشور های حاشیه خلیج فارس که اقدام به خرید پیاز از کشور ما می کند کشور کم جمعیت عمان است که در فصل برداشت پیاز قرمز مخصوصا سفارش خرید پیاز را توسط تجار خود انجام می دهند.

خرید پیاز صادراتی قرمز

خرید پیاز صادراتی قرمز از بهترین نمونه های پیاز برای کشور های حاشیه خلیج فارس است. پیاز قرمز برای این کشور ها از کشور ایران، هند و ترکیه تامین میشود و پیاز صادراتی ما باید قابل رقابت با این کشور ها باشد. پیاز ها باید از مقاومت مناسبی برخوردار باشند تا بتوان ان ها را چند روزی در حمل و نقل و عرضه در بازار انجام داد.

خرید پیاز قرمز

پیاز مناسب عمان

چه پیازی برای عمان مناسب است؟ کشور عمان با توجه به اینکه ک کشور ثروتمند است محصولاتی که خرید میکنند بسیار با کیفیت و بسته بندی مناسب انجام میشود. کشور عمان پیاز سفید و قرمز را از کشور ما خرید میکند. پیاز قرمز و سفید از جمله نمونه های صادراتی و با دوام است که در ماه های مختلف میتوانید سفارش دهید. توجه داشته باشید که برای اینکه بتوانید با این کشور تجارت کنید پیاز های با کیفیت و بسته بندی مناسب باید ارسال کنید.

خرید پیاز قرمز برای صادرات

پیاز سایز صادراتی چیست؟

پیاز های سایز صادراتی میتوانند در سایز های مختلفی باشند. به طور مثال کشوری که پیاز سایز درشت سفارش میدهد از سایز ۷۰ الی ۹۰ میخواهد و در مواقعی نیز سفارش سایز متوسط است که میتواند از سایز ۵۰ تا ۷۰ باشد که بسته به سفارش مشتری است.

خرید پیاز قرمز برای صادرات

 

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید