مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پیاز سفید ممتاز صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید پیاز سفید ممتازصادرات پیاز سفیدصادرات پیاز سفید به عراقکشت پیاز سفید

پیاز سفید ممتاز و صادراتی میخواهید؟ پیاز سفید را برای صادرات در سایز های مختلف سفارش می دهند که با توجه به کشور هدف در کیفیت های ممتاز و درجه یک و دو تهیه و اماده می شود. برای صادرات پیاز باید پیاز با کیفیت مناسب و اندازه های مناسب در بسته بندی های مشخص اماده شود که نیاز به مجموعه ای برای سورت و تهیه ان است. و پیاز موجود در بازار را نمی توان برای صادرات به کشور هایی مانند روسیه و قطر فرستاد.

خرید پیاز سفید ممتاز

خرید پیاز سفید ممتاز را معمولا برای عرضه در فروشگاه ها یا برای صادرات انجام میدهند و تفاوت ان در نوع بذر پیاز و قالب ان است که از نظر ظاهری و رنگ ان را متمایز میکند. در نظر داشته باشید که پیاز سفید از جمله نمونه هایی است که ان را میتوانید طبق سفارشی که دارید در طول سال خرید نمایید.

خرید پیاز سفید ممتاز

صادرات پیاز سفید

صادرات پیاز سفید در کشور ما ایران نسبت به نوع زرد و قرمز به نسبت کشت انجام شده بیشتر است و این نشان از علاقه به پیاز سفید در بین واردکنندگان این محصول است. پیاز سفید معمولا در قالب متوسط و یا درشت برای صادرات استفاده میشود و به همین خاطر پیاز قبل از ارسال باید سورت و بسته بندی شود.

خرید پیاز سفید ممتاز

صادرات پیاز سفید به عراق

کشور عراق با توجه به نوع اب و هوایی که دارد و همچنین تمرکز نداشتن و هزینه نکردن در بحث کشاورزی این امکان را برای کشور ما ایجاد کرده تا بتوانیم صادرات انجام دهیم و این کشور نیمی از  پیاز خود را از ایران خرید میکند. صادرات پیاز سفید به عراق از تابستان الی زمستان انجام میگیرد.

خرید پیاز سفید ممتاز

کشت پیاز سفید

کشت پیاز سفید در کشور ایران بسیار با قدرت انجام میگیرد و هر ساله این کشت نسبت به قبل بیشتر و بیشتر میشود. کشت پیاز سفید در ایران در چند نوبت انجام میشود و همین مورد باعث شده تا در ایران پیاز در طول سال موجود باشد.

خرید پیاز سفید ممتاز

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید