مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پیاز سفید صادراتی لوکس

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پیاز صادراتیپیاز بازار داخلی و صادراتی چه تفاوتی دارند؟ خرید پیاز لوکس صادراتیخرید پیاز عمدهفروش پیاز جیرفتفروش پیاز سفید عمده
خرید پیاز سفید صادراتی

خرید پیاز سفید صادراتی خود را از کجا انجام دهیم؟ خرید پیاز سفید صادراتی به چه روشی انجام می شود؟ پیاز نیز مانند محصولات کشاورزی دیگر کشورمان پتانسیل صادرات به کشور های اروپایی و اسیایی را دارد. برای تهیه انواع پیاز صادراتی به صورت مستقیم می توانید با ما در ارتباط باشید.

خرید پیاز سفید صادراتی

انواع پیاز صادراتی

در کشور پیاز در رنگ های مختلف کشت و برداشت می شود. تجربه نشان داده که انواع پیاز تولید شده در کشور را می توان به کشور های مختلف صادر نمود. پیاز در سه رنگ زیر برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد:

 • پیاز زرد

پیاز زرد یکی از انواع پیاز تولید شده در کشور است که به صورت وسیع در شهر های مختلف کشورمان مورد کشت قرار می گیرد. پیاز زرد در سه رقم سه ماهه, چهار ماهه و شش ماهه عرضه می گردد.

فروش عمده پیاز

 • پیاز سفید

پیاز سفید نیز در بین کشور های حاشیه خلیج فارس و کشور های اروپایی محبوبیت خوبی دارد. پیاز سفید کشور در شهر های مختلفی کشت می شود که چند شهر را نام میبریم:

 • شیراز
 • اصفهان
 • هرمزگان
 • کرمان
 • خوزستان
 • و …

پیاز سفیدی که برداشت می شود هر چه قدر که سایز ان متوسط باشد و به هر میزان که سفیدی ان مشهود تر باشد از کیفیت مطلوب تری برخوردار است. پیاز های سفید چرخی بیشتر برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرند.

صادرات پیاز به کشور روسیه

 • پیاز قرمز

پیاز قرمز نیز به صورت عمده به کشور های مختلف صادر می شود. پیاز قرمز تولید شده در کشور به دلیل سایز مناسب و کیفیت تولیدی که دارند در بسیاری از بازار های جهانی مشهور است. اولویت مصرف پیاز در بین کشور های حاشیه خلیج فارس پیاز قرمز است که با کشت این محصول می توان بازار بسیار مناسبی در منطقه پیدا نمود که بیشتر ان برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.

پیاز بازار داخلی و صادراتی چه تفاوتی دارند؟

چه پیازی را برای صادرات انتخاب کنیم؟
همانطور که می دانید پیاز در کشور به صورت درهم خرید و فروش می شود. یعنی به این صورت که پیاز را بعد از برداشت در توری های ۲۰ الی ۲۵ کیلویی بسته بندی می کنند و به بازار تزریق می کنند. ولی پیاز صادراتی به این شکل نیست و باید طبق سفارش کشور سفارش دهنده و در سایز مناسب بسته بندی و بارگیری شوند. پیاز صادراتی باید دارای شاخصه های زیر باشد:

 • کیفیت پیاز مناسب باشد
 • رنگ پیاز
 • سایز پیاز
 • نحوه بسته بندی
 • بارگیری و ارسال ان

موارد نام برده هر کدام در صادرات یک مسئله مهم هستند که بسیاری از کشاورزان و تامین کنندگان پیاز این مسئله را نمی دانند و در صورت اطلاع داشتن به ان عمل نمی کنند. یکی از دلایل عمل نکردن به این امر داشتن محصول در تناژ محدود است. مجموعه سودا سه پیاز با دارا بودن پیاز در تناژ های بالا و شهر های مختلف این امکان را به وجود اورده که بتوانید پیاز را با مشخصات دلخواهتان خریداری نمایید.


خرید پیاز لوکس صادراتی

خرید پیاز لوکس صادراتی در رنگ های مختلف برای کشور های مختلف و با بسته بندی های ۱۰ کیلویی الی ۳۰ کیلویی قابل انجام است. باید توجه کنید که علاوه بر کیفیت پیاز بسته بندی ان برای عرضه نیز مهم است که هم هنگام بارگیری و هم تخلیه محکم باشد و هوا نیز به خوبی رد و بدل شود. برای خرید انواع پیاز لوکس صادراتی می توانید با ما ارتباط بگیرید.

خرید پیاز سفید صادراتی

خرید پیاز عمده

فروش عمده پیاز صادراتی در ایران و کشور هایی نظیر چین و هند انجام میگیرد. صادرات پیاز این امکان را به وجود اورده که بتوانید خرید پیاز عمده را انجام دهید و برای صادرات از ان استفاده نمایید. فروش عمده پیاز قرمز، زرد و سفید از جمله موارد موجود در این مجموعه است.

خرید پیاز سفید صادراتی

فروش پیاز جیرفت

فروش پیاز جیرفت در بهمن ماه هر سال از این مجموعه استارت میخورد و به دلیل اینکه در این فصل در بسیاری از استان ها شاهد سرما و بارندگی هستیم ولی برداشت را انجام میدهیم و به قسمت های مختلف ارسال می نماییم این نیز از چهار فصل بودن اب و هوای ایران است.

خرید پیاز سفید صادراتی

فروش پیاز سفید عمده

فر.ش پیاز سفید عمده با توجه به نوع سفارش شما که برای بازار های داخلی باشد، برای رستوران باشد و یا صادرات در این مجموعه تفکیک انجام میشود که به بهترین شکل انجام گیرد و برای هر مصرفی یک نمونه پیاز متناسب با ان عرضه گردد مثلا رستوران ها پیاز های درشت را بهتر میپسندند پس باید برای ان ها پیاز درشت ارسال کنیم.

خرید پیاز سفید صادراتی

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “خرید پیاز سفید صادراتی لوکس”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید