<پیاز ایران
خانه / پیاز خراسان / خرید پیاز خراسان برای صادرات به افغانستان

خرید پیاز خراسان برای صادرات به افغانستان

پیاز کدام استان بیشتر به افغانستان صادر می شود؟ دلیل اینکه این استان بیشترین صادرات پیاز به این کشور را دارد چیست؟ کشور افغانستان به دلیل همسایگی با ما و هم مرز بودن با استان خراسان باعث شده تا پیاز این استان بیشتر از سایر استان ها به این کشور صادر شود. و دلیل دیگر کیفیت مناسب این پیاز است که درخواست ها را برای تهیه ان بالا برده است.

خرید پیاز خراسان

خرید پیاز خراسان

خرید پیاز خراسان از شهریور ماه شروع میشود و تا فروردین ادامه دارد، پیاز خراسان بیشتر در نمونه زرد کشت میشود و پیاز ان بسیار خوش قالب و چند لایه است و در بازار های داخلی و همچنین افغانستان و عراق بسیار خواهان دارد. پیاز موجود در این استان چندین لایه پوست دارد که همین باعث میشود ماندگاری ان بالا برود.

خرید پیاز خراسان

صادرات پیاز به افغانستان

صادرات پیاز به افغانستان از خراسان به دلیل اینکه مرز مشترک دارند بهترین گزینه است و پیاز بدون دردسر و هزینه حمل به افغانستان ارسال میشود. کشور افغانستان خود از لحاظ کشاورزی شرایط مناسبی دارد و در سال به صورت جزئی و در حد ۱۰ الی ۱۵ روز از ایران خریداری میکند.

خرید پیاز خراسان

قیمت پیاز خراسان

قیمت پیاز در خراسان با توجه به بازار و معمولا از پیاز دیگر شهر ها کمی بالاتر است و ان نیز به دلیل کیفیت بالای این نمونه پیاز است. پیاز زرد خراسان برای صادرات بسیار مناسب است و با سورت کردن ان میتوان به کشور های اروپایی نیز ان را ارسال نمود.

خرید پیاز خراسان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratpiaz@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پیاز زرد خراسان صادراتی

پیاز زرد خراسان به چه کشوری بیش تر از همه صادر می شود؟ پیاز خراسان …

دیدگاهتان را بنویسید