مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پیاز بندر لنگه تناژ بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

بندر لنگهخرید پیاز بندر لنگهانواع پیاز موجود در شهر بندر لنگهفروش پیاز بندر لنگه در زمستان
خرید پیاز بندر لنگه

خرید پیاز بندر لنگه در تناژ بالا در مجموعه سودا سه پیاز امکان پذیر است. شهر بندر لنگه با تولید پیاز در ماه زمستان امکان خوبی را برای خرید و فروش این محصول اماده کرده است. در بندر لنگه پیاز در دو رنگ زرد و سفید کشت و برداشت می شود. بندر لنگه یکی از شهر های تولید کننده پیاز در زمستان است که برای کشاورزان این منطقه مناسب است.

بندر لنگه

بندر لنگه یکی از شهر های استان هرمزگان است. این شهر تا بندر عباس ۱۹۲ کیلومتر و تا بوشهر ۴۲۰ کیلومتر فاصله دارد. بندر لنگه یکی از بنادر مهم کشور است. هوای بندر لنگه مرطوب و در تابستان گرم است. به همین خاطر باعث شده که در زمستان محصولات مختلف را کشت کنند.

خرید پیاز بندر لنگه

خرید پیاز بندر لنگه در زمستان یکی از بهترین گزینه ها است. در بندر لنگه کاشت پیاز از اول ابان شروع می شود و برداشت ان تا پایان خرداد ادامه دارد. پیاز بندر لنگه در مواردی به کشور امارات نیز صادر می شود. که به دلیل نزدیکی به دریا بهترین شهر برای صادرات پیاز به امارات است. بیشترین پیاز کشت شده در این شهر پیاز سفید و پیاز زرد است.

انواع پیاز موجود در شهر بندر لنگه

در بندر لنگه حدود ۱۰۰ هکتار پیاز کشت می شود که برداشت ان به بیش از ۲۸۰۰ تن می رسد. این حجم پیاز علاوه بر مصرف در استان هرمزگان به شهر های دیگر نیز ارسال می شود. از جمله:

  • شیراز
  • اصفهان
  • قم
  • تهران
  • کرج
  • قزوین
  • بوشهر
  • و …

فروش پیاز بندر لنگه در زمستان

کشور ایران در یک منطقه ۴ فصل قرار دارد. به طوری که در زمستان سرد می توان به یکی از شهر های ان رفت که اب و هوای ان بهاری باشد. این موضوع باعث شده تا شهر های جنوبی مانند بندر لنگه در فصل زمستان فروش پیاز داشته باشند. فروش این پیاز از بهمن ماه اغاز می شود.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه پیاز مشغول به کار هستم

مجموعه کشاورزی سودا شما را به خرید بهترین محصولات پیاز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید